Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbízható a gate. Shop?

Megbízható a gate. Shop?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni mert elég jó áron vannak a termékei és van ami tetszene, de nem tudom hogy mennyire megbízható az oldal.
2020. ápr. 6. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Én nem rendelnék olyan webshopról, aminek a termék visszaküldési címe egy kertvárosi magánházra mutat.
2020. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem, akkor nem találtam meg a kérdésedet, így kiírtam én is.

Hozzám az a válasz jött, hogy volt, aki rendelt onnan és teljesen meg volt elégedve.

Nos, ezek után megpróbáltam én is. Nagyon pozitívan csalódtam!


Mindent gondosan, egyesével becsomagoltak nejlonba, szépen össze is voltak hajtogatva. Nem egy terméket rendeltem, de mindenből az jött, amit kértem (színben és méretben is).

Egy volt, ahol talán kissé élénkebb volt a szín, mint a képeken, de minden másnál teljesen stimmelt.

Meg volt egy másik télibb, szőrösebb fölső, aminél azt hittem szűkebb lesz, de még ígyis nagyon tetszik! :)


Szóval összességében maximálisan elégedett vagyok és nem rosszabb minőségű egyik sem, mint bárhol máshol.

Jó nyilván nem egy 20-100 ezer Ft-os minőség, de ennyi pénzért ráadásul több, mint jó.


Persze ez egyéni vélemény, mindenkinek más a "minőség". Nekem megfeleltek :)


Esetleg kisebb értékben rendelj olyanokat, amik tényleg tetszenek és meglátod. Ha tetszenek, maximum megrendeled a többit is, amiket szeretnél.

2020. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Egy papucsot rendeltem, elég jó áron volt, már várom nagyon, napokban kell érkeznie.:)
2020. ápr. 16. 17:12
 4/21 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én is rendeltem, 6 felsőből 4 jó lett, 1 csak szimplán nem tetszik, 1 pedig irtó nagy lett. Vissza szeretném küldeni, de a webshopon ha beírom a rendelés számot azt írja nem lehet visszaküldeni, a csomagban meg volt visszaküldési űrlap. Ilyenkor mi van szerintetek?

Amúgy az oldal jó, a ruhák is, merek legközelebb is innen vásárolni! :)

2020. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Én utánvéttel rendeltem tőlük.

Véletlen találtam az oldalra, gondoltam kipróbálom.


Pozitívan csalódtam benne😊

A ruhàk mind olyanok mint a képeken, és az anyaguk sem rossz.

Szerintem egész jó minőség, bár még nem hordtam, csak próbáltam őket.


Szerintem simán van egy H&M vagy Bershka minőség.

2020. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem is pozitív csalódás volt, végül 3 nap alatt megjött, teljesen olyan, mint a képen, nagyon tetszik. Én ajánlom.🙂
2020. ápr. 20. 21:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindig innen rendelek, gyors a kiszállítás, remek árak, gondos csomagolás, és még a dátumot is megtudod adni, hogy mikor szállítsák ki. Eddig sosem volt vele gond, mindig azt kaptam kézhez, amit vártam.😊
2020. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
58%
Ma vettem át az első rendelésemet. A póló, ami miatt rendeltem, nem lett kiszállítva, mivel hibás volt. Később visszakaptam az árát, de így már csalódottan vártam a további termékeket. Mérettáblázat alapján rendeltem, sokkal nagyobb lett mindkét póló. Egy melegítő palackot rendeltem még, az pedig sokkal kisebb mint ahogy gondoltam, a célra nem tudom használni. A szállítással is gond volt, napi szinten kaptam üzenetet, hogy aznap szállítják. A csomagszállító céget felhívtam, mondták, hogy náluk még nincs is a csomag. Az ügyfélszolgálatos hölgy se értette, miért nem kaptam még meg a csomagot. Nagyon csalódott vagyok😔
2020. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Én ma rendeltem 3.jára, egyszerűen imádom. Olcsó, gyors a szállítás, nagyon könnyű és jó a honlapnak az elrendezése és a ruhák minősége is teljesen jó. Én szerelmes vagyok ebbe a “boltba”. Rengeteg mindent rendeltem, minden pont ugyan olyan mint a képeken úgyhogy én ajánlom mindenkinek.
2020. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Visszakuldes tapasztalatok mik? Nekem kell allni akkoor a postat?
2020. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!