Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok esküvői ruhát venni?

Hol tudok esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés

Helló :)

Melyik üzletben tudnék esküvői kismama ruhát venni? Május 9-én lesz az esküvőm. A járvány miatt az összes üzlet zárva amit a Google kiad :(


2020. ápr. 6. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendelsz neten.
2020. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Most jutott eszedbe???

Már tavaly ilyenkor lefoglalózták az idei ruhákat!

2020. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A járvány miatt nem csak hogy bezártak az üzletek, de a következő hónapokban tartandó esküvőket lefújták, akiknek volt eszük.
2020. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"Most jutott eszedbe???"


Hát most jött össze a gyerek, amivel rá tudta venni a palit az esküvőre :)

2020. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél évvel előtte már le vannak foglalva általában.
2020. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, kb 2 hete döntöttünk úgy, hogy akkor lesz esküvő. Mi ezzel a baj? Tavaly ilyenkor kb még úgy gondoltam hogy gyerekem se lesz sose...

Kedves #4 válaszoló! Miről beszélsz?? A 6. gyermeke érkezik, szerinted mennyire ijedt meg, mennyire kellett rábeszèlni? Őt ez inkább élteti

2020. ápr. 7. 07:44
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/: két hete már tombolt a járvány....

Nem vall valami bölcs előrelátásra, hogy ilyen körülmények között rövid távon esküvői dátumot tűztök ki...

2020. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: a pasidnak a 6. gyereke...????

Mind tőled, vagy 5 különböző anyától...???


Anyámborogass! :-D

2020. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írta a kérdező, hogy tavaly még el sem tudta képzelni, hogy gyereke legyen, akkor valószínűleg nem az övéi. Vagy nem tudom, a mai világban lehet hogy már le tudnak gyártani évente 5-öt😀 agyrém. Én biztos nem vállaltam volna ilyen körülmények mellett gyereket, nem még összeházasodni vele
2020. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendelsz neten fehér alkalmi ruhát. Más megoldás nem lesz, mert minden zárva, menyasszonyi ruháról most nem igazán álmodozhatsz. Vagy elhalasztjátok az esküvőt jövőre. Nem tragédia, mi is így csináltuk.
2020. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!