Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25-30 év körüli nők milyen...

25-30 év körüli nők milyen ruhában vagytok otthon, melltartó mindig van rajtatok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Az ágyban nincs, de amúgy muszáj 75F-fel.

25N

2020. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Melegítőben szoktam otthon lenni és van rajtam melltartó vagy top.
2020. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit fiatalabb vagyok, de itthon egy bő pólóban szoktam lenni, néha veszek fel egy cicanadragot. Melltartó sosincs rajtam itthon.
2020. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Cicanaci vagy valami puha pamut melegítőalsó + póló. Egyik sem ütött-kopott, foltos vagy kinyúlt, de ezeket utcára nem venném fel. Melltartó néha van, néha nincs. Ha főzök, takarítok stb. akkor felveszem, de pl. olvasáshoz, filmnézéshez, pihenéshez nem.
2020. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Épp annyira szoktam kiöltözni, hogymha betoppan valaki váratlanul, ne érezzem magam kellemetlenül. Ez egy kényelmesebb farmer / felső kombó, vagy harisnya plusz tavaszi ruha. Melltartó mindig van rajtam, illetve egy nagyon alap smink is: bb krém, korrektor a szem alá, nagyon ritkán szempillaspirál. Most a járvány miatt minden nap itthon vagyok, leginkább csak a kerbe megyek ki kicsit kertészkedni.

28/N

2020. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 subrette ***** válasza:
Ha várok valakit, akkor póló, szoknya. Ha nem várok, akkor bugyi + trikó vagy top.
2020. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Póló, melegítő, sosem hordok melltartót itthon
2020. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sportcuccok, cicanaci, pulcsi, póló. Nem hordok itthon melltartót.
2020. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Cicanaci, kényelmes póló, pulcsi, olyan, amit utcára is felvennék, nem szeretek otthon se kinyúlt, kopott ruhában lenni. Melltartót hol veszek, hol nem.
2020. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Cicanaci, hozzá egyszerű pamutpóló amiket amúgy is hordok a hétköznapokon munkába.

Melltartó azokon a napokon, ha videokonf. van, máskülönben nincs rajtam. (Ha valaki betoppan, felkapom gyorsan vagy a legközelebbi melltartót, vagy a legközelebb pulcsit.)

Plusz mindez megkoronázva egy nagyon szexi mamusszal, mert hideg a padlónk.

2020. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!