Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhaméretet vegyek?

Milyen ruhaméretet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendelni szeretnék a H&M-ből ruhát, de dillemázom a méret kapcsán. 191 centiméter maga, és 92-94 kg-os vagyok, ebből a felesleg minimális (L-XL-es pólot hordok).


Mekkora mérteű rövidnadrágot vegyek, mit gondoltok?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. ápr. 10. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A H&M webshopban is van méretkereső, pl be tudod állítani, más márka termékeiből mekkora méret kell stb, és ajánl méretet.

Én sokat rendelek tőlük, eleinte, két méretet rendeltem nadrágból, és visszaküldtem a nem jót. :)

Így is belefutok abba, hogy két fazonból is Eltérő méret kell...

2020. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na hát azt sose lehet tudni, egyik másik fazon között nagyok a különbségek még adott márkánál is... Rövidnadrágnál gyakran egy számmal lazábbra hagyják az ugyanolyan hosszúhoz képest. Nem tudom, mért nézik hülyének az embert, aki melegben lazább cuccot akar, majd vesz magának nagyobb számút...

És már megbocsáss, de azt se tudjuk, miféle és épp milyen fajta számozásban vannak azok a gatyák, amit kinéztél. Ha ilyen s m l xl akkor gyakran (de nem mindig) tapasztalni, hogy rohadt nagyra hagyják őket. Szóval ha két szám között vacilálsz, akkor rövidgatyában a kisebb nagyobb eséllyel jó. Persze ez nem ezer %, de gyakran így van.


Én pl. USA 32 / EU 42 / M-es méretekbe még mindig simán belefértem a 182/87-emmel (kis pocak), hosszúból már gyakran 33-as kell. Persze te nagyobb vagy, de nem feltétlen széltében. Az XL-ek szerintem ilyen könnyebb átugorni mint megkerülni alkatokra vannak...

2020. ápr. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

XL-et rendeltem, hát majd meglátjuk. :)

2020. ápr. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!