Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, hogy áll egy...

Szerintetek, hogy áll egy fekete bőrzakó, alatta rövid ujjú fehér ing és kék farmer egy férfin?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A rövidujjú gáz.


Vegyél egy hosszú ujjút, és tűrd fel, ha meleged van. Sokkal jobban néz ki.


Amúgy, ha a stílusod megvan ehhez a szetthez, akkor semmi baj vele ilyenkor átmeneti időben.



(F)

2020. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.) A bőrzakó szerintem nagyon ritkán áll jól. Most így hirtelen egy összeállítás sem jut eszembe, ahol nem idétlen. Elegáns viseletnek nem jó az anyaga miatt hétköznapi viselethez pedig sokkal jobban kombinálható egy rendes dzseki.


2.) Emellett én is adok egy +1-et arra, hogy kerüld a rövidujjú inget, hacsak nem egyenruha része. Még nem láttam embert, akinek jól áll. Aki mégis nem néz ki rosszul benne, a hosszú ujjú annak is jobban áll. Ha rövidujjút akarsz, akkor polo.

[link]


3.) Zakóhoz sosem veszünk rövidujjút.


Szóval a három pont egy szóban összefoglalva: idétlenül.

2020. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvastam a válazokat, lehet, hogy már irták.


A fehér ing csillagos ötös választás, a létező legszexibb férfi viselet, DE akkor, ha hosszú ujjú, és tűrd fel könyékig, és tűrd be a nadrágba.


A nadrághoz vegyél ÖVET! Öv nélkül csak a pisisek hodranak nadrágot, felnőtt férfi soha!


A bőrzakóval én óvatos lennék, mert igazából ritka, hogy valakin jól áll, és nem kelt maffiózó hatást. Viszont egy kicsit konzervativabb stilusú műbőr/bőrdzseki nagyon jól tudna kinézni ehhez a szereléshez, és vállalható is lenne bárhová.

2020. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!