Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tud többet a drága...

Mivel tud többet a drága napszemüveg mint a kínai? Pl rayban 50. 000.

Figyelt kérdés
Bementem egy optikai boltba és kérdeztem hogy mi a különbség mert 10* annyi ezeknek a vilagmarkaknak az ára és hebegtek habogtak hogy hàt a minőséget fizeted meg de nem mondtak konkrétumot ..
2020. ápr. 26. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fizetsz a márkanév és a logó miatt is.


De!


Minőségi a keret, minőségi a lencse, minőségi a lencse bevonata.

Nem romlik el benne a szemed, és nem fog fájni a fejed tőle.


Ha meg nem telik eredeti RB-re, akkor vegyél Polaroid márkájút. Szuperek a lencséik!

2020. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

1, pont ez a bullshit része... én megnézettem a gagyi kínais és a gagyi tescos szemüvegem ilyen uv-s géppel, hogy megfelelően védi-e a szemet, pontosan ugyanazt a jó eredményt kaptam, mint a drága vision expresszes napszemüveg esetében. Hiába került az utóbbi hatszor annyiba.


Itthon a forgalomba kerülő szemüvegeket elég szigorúan ellenőrzik, ha nem "napszemüveg ezerééééé" kéz alól veszel az aluljáróból, akkor nagy gond nem lesz.


A felhasznált anyagok nyilván jobb minőségűek egy márkásnál, de védelem szempontjából nincs különbség.

2020. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

A RB már nem olyan mint ami valójában kellene lennie. Olaszban gyártatjak aztán a legendás minőség ismeretében árazzák.

A polarid ár minőségben kitűnő!

Nekem már 3 éves és semmi baja nincsen.

Tenger parton, sporthoz használom

2020. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 subrette ***** válasza:

A márkás nagyobb eséllyel jó, mint a márka nélküli. Tizenpár euróért is vettem már nagyon jó, polárszűrős napszemüveget. Míg volt olyan, hogy egy egész kirakat márkás szemüvegből nem tudtam olyat választani, ami tetszett volna.

UV szűrés már alap minden napszemüvegnél. Az olcsóbbakat elvheted egy optikushoz ezt bevizsgáltatni, de általában nincs ezzel gond.

2020. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Az összes "márkás" napszemüveg ugyanabban a két olasz gyárban készül, csak attól függ az áruk, hogy milyen logót nyomnak a keretre.
2020. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A 2. Kommentelőnek üzenem hogy baromságot mond!Vegyél egy Maui Jim vagy egy Oakley,Raybant nem mindegy mi van rajtad...

[link]

[link]

2020. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!