Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyar fiatalemberek miért...

Magyar fiatalemberek miért nem így öltöznek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hanem ehelyett így:


[link]

[link]

[link]


2020. ápr. 30. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
mert a magyar fiatalember csóró ehhez, örül ha vesz egy pólót meg egy farmert a H&M-ben
2020. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
40%
Ettől jobban öltözök, ez csak egy gazdag sznob ficsúr, amiket alatta linkeltél meg simán stílustalanok (vagyis nem stílustalan, mert számukra az a stílus, ha úgy öltöznek mint egy csöves, de na).
2020. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

magyar fiatalemberek


:D

2020. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
nemtom te merre jársz, de mindkét stílusnak van bőven képviselője errefelé is
2020. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
a 2. példát elrettentésnek rakta be, ha nem lenne egyértelmű
2020. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na igen a felső az egy házi majom a többi meg csak stílustalanok de pl a street casual az nem stilustalan mert nagyon nagy visszhangja van és pl kényelmes utcára tökéletes meg otthonra is én is pl szeretek melegebb időben egy izom aklétába vagy egy bő poloba menni (persze sportos is vagyok szóval az eredmény nem mackó kapitány... :D) de pl szeretem az elegáns ruhákat is...! nagyon sok elegáns alkalmi ingem zakom nadrágom cipőm nyakkendőm van! szoktam is elegánsabban öltözködni csak úgy de nem mostanában a járvány miatt... ":D
2020. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
amúgy pl a felső srác sem öltözködik valami hu de jól... mert a fekete ing fekete zakóval fekete mellénnyel és fekete nyakkendővel nem épp stílusos... sőt dresscode-ban eléggé nagy hiba!
2020. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mind a ketto peldabol rengeteget latok. (Budapesten.)
2020. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Ti nagyon értetlenek vagytok, a második példára írja, hogy így öltöznek az első példa helyett
2020. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
63%
#9: Értjük, de mindkettő szr.
2020. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!