Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek férfi...

Mi a véleményetek férfi szandál viselésével?

Figyelt kérdés
Persze zokni nélkül gondolom! ;) mi a véleményetek egy 28-30 éves férfi szandált hord nyáron? Nem kínai szandálra vagy öreges bőr szandálra gondolok hanem valami sportos fiatalos divatosabb példányra!! Tényleg lúzer aki férfi létére szandált hord? Engem pl zavar hogy a papucsban “klappog” ( csattog a lábam benne) így a papucsot annyira nem szeretem viselni. a cipőt meg kánikulában megint nem szeretem ha meggyúl a lábam benne.

2020. máj. 3. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

#10 Nekünk nőknek meg nincs jogunk melegítőben lenni mert az már igénytelenség, tépkednünk kell a szemöldökünket nehogy egy szál is félreálljon mert az már igénytelenség, sminkeljünk, tetőtől talpig legyünk csupaszok (miközben a ti lábatok esőerdő, de azzal semmi baj), és bizony a mi csinos cipőink 90%-a is egy szenvedés.

De ez van, mindkét nemnek más áll jól, a férfiaknak pedig a szandál egyáltalán nem. Nem rohad be a lábad, ha egy vékonyabb anyagú sportcipőt, és egy minőségi pamut (mondjuj sport) zoknit veszel fel. 9-es voltam.

2020. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

11!

Bocsáss meg de tetőtől talpig én is csupasz vagyok mert mert gyűlölöm a szőrt és igénytelen lustaságnak tartom aki nem szedi le és csak takarózik azzal,hogy attól férfi egy férfi ha szőrös.

Ezzel mellé lőttél,de nem baj hisz minden pasit igénytelennek gondolsz...

A másik pedig az,hogy ha ilyen jól tudod,hogy vékony anyagú sportcipőbe pamutzoknival együtt (ami pont hogy a pamut miatt melegít) akkor ti nők vajon miért nem teszitek így ???

Érdekes,hogy a pamutzokni okés,de ti meg a nejlonba jól belerohadhattok.

2020. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kukac22 válasza:

Ajánlanám figyelmedbe az alábbi szandált

[link]

2020. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lyézusmária, mi ez a szar ?
2020. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel szeretek mezítláb lenni, nyáron a szandál a legjobb lábbeli számomra, így általában azt hordok akkor (leszámítva, ha ki kell öltözni). Ugyanakkor megfelelően ápolom a lábamat, arra figyelek.

Gyerekként egy időben nem szívesen hordtam, mert volt olyan időszak, amikor nem volt normális kinézetű, ma már viszont nagyon sok igényes, sportos, fiatalos is van.

Utcára jobban szeretem, mint a papucsot.

F

2020. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a papucs borzalmas, férfin, nőn egyaránt. Az igénytelenség netovábbja utcán papucsot hordani. Proli viselet na.

A szandállal nincs semmi baj.

Sokkal inkább szandál mint papucs!

2020. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!