Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem túl nőies ez a...

Csak szerintem túl nőies ez a zokni?

Figyelt kérdés

[link]


Minap láttam kb minden srácon a próbafülkéknél, amikor vártam a soromat. Női zoknikat kezdtek el árusítani, holott ezek a zoknik a magassarkú cpőkhöz lettek kitalálva...meg a balerina cipőkhöz...Ilyet miért vesztek fel sportcipőhöz? kidörzsöli a fedetlen részt. Érthetetlen. Legközelebb a férfi melltartó is divatbajön? Vagy férfi "topánka"?



2020. máj. 10. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarják, hogy a zokni látsszon a cipőben. Ennyi az oka. Nem nőies, ez csak egy aprócska zokni.
2020. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
olyan vicces látni, amikor ilyen banális dolgok, mint egy titokzokni kezdik el fenyegetni a keresztény fehér heteroszexuális stb. férfiideált...
2020. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Es ha lenne ferfi melltarto?😂 ennyi erovel minek hordanak a lanyok mell nelkul melltartot, nincs mit tartanixd
2020. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

A kislányok miért hordanak férfi acélbetétes bakancsot?


Ezt meg én kérdezhetném..

2020. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez még nem nőies kategória.

Csak nem akarják, hogy ki látszódjon pl egy félcipőből.

2020. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%
Ez egy undormány egy darab az biztos. És egyébként is, mi a franc van akkor, ha kilátszik? 2000 évig mindenkinek jó volt úgy.
2020. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem nőies. Titokzokni. Uniszex. Énis általában ilyet hordok. 23/F szingli.
2020. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én is csak ilyen titokzoknikat hordok mert sokkal jobban nez ki meg nekem kenyelmesebb es nem erdekel mennyire csajos vagy amugy sem latszik csak ha kibujok a cipombol 17F
2020. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

én nem szeretem ezt a fajta zoknit, akkor inkább már mezítláb

de akinek ehhez van kedve, hát hordja

semmi közöm hozzá, meg más boldogsága nekem nem fáj

2020. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Én olyan titok zoknit hordok ami boka alá ér de fedi a láb fejem felső részét ezse lóg ki és nem úgy nézek ki benne mint egy rossz bùzi.
2020. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!