Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék jó ár/érték arányba...

Hol tudnék jó ár/érték arányba ruhákat venni?

Figyelt kérdés

172cm magas vagyok, 72kg a testsullyom, sokszor az a gond hogy nem talalok magamnak ruhat.


A vallam szelesebb es emiatt a legtobb polo vallba jo meg karban is de a hasamnal mint egy sator, es lelog a terdemig.



—Egyszeru nyari ruhakat szeretnek venni sima vagy egyszeru mintakkal, Rovid nadragot ami jol all, nincs hosszu labam, 1-2 hosszu. —nadragot is vennek ha van jo, viszont abbol nem talalok megfelelot ami nem sator de nem is szuk fazon,

—illetve edzeshez vennek meg 1-2 melegitot polot,

—lehet bele fog ferni egy atmeneti dzseki is.


Nem sajnalom ra a penzt , de szeretnek esszeru keretek kozott maradni es nem 10 ezret kiadni 3 poloert:) nem problema ha nem markas, a minoseg es a kinezet fontosabb nekem



Elore is koszonom!


2020. máj. 15. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Zara.
2020. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sinsay
2020. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Első volt ahol néztem régebben, de aránytalanul drágák és rossz minőségűek a ruháik, és a szabásuk is se jó.


2# Köszönöm, megnéztem, és egész jó árban vannak a polók 1200-1500 forint, és jól is néznek ki, farmernadrág is 4000 forint! Ment a zöld kéz!

2020. máj. 16. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Bonprix. Ott vásárlói vélemények is vannak a ruháknál, azok alapján jól be lehet lőni a méretet, fazont.

Gate shop. Most nagyon jó árban vannak ott a rucik.

2020. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz minőségűek a Zara ruhák és a szabásuk se jó? Te milyen boltban voltál ne haragudj? A ruháim 95 %-a Zara és semmi bajuk nincs.
2020. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# nem ez volt a kérdés, ment a negatív
2020. máj. 18. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted rosszul alszok tőle angyalom? :D Nőjj már fel. :D
2020. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7!


Ha nem a kerdeshez kapcsolodoan irsz mindig le fogom pontozni :D attol fuggetlenul hogy jol alszol vagy nem, gondok lehetnek nalad ha mar masodjara se voltal kepes ezt felfogni, nem azt kerdeztem hogy honnan vannak a ruhaid, azt senkit nem erdekel, foleg nem engem.


Szep napot

2020. máj. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!