Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúknak hány cipője van?

A fiúknak hány cipője van?

Figyelt kérdés
Én is fiú vagyok. Én általában egy cipőt hordok, de azt mindenhova, kb. míg le nem jön a lábamról. Utána szimplán veszek egy másikat. Általában ilyen bőr sneakerseket veszek. Persze van túracipőm, bakancsom, papucsom, de a mindennapi használatra gondolok. Elköltöztem itthonról és lett egy másik fiú lakótársam, akinek megszámlálhatatlan mennyiségű cipője van. Én lennék alulcipőzve?
2020. máj. 15. 07:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%

Attól függ kinek mennyi pénze van cipőre.

Egyik osztálytársamnak 20pár cipője van és csak Superstar,jorden,Tommy Hilfiger,Zara,drk,hollister stb..


Sose kéne ennyi cipő és sokszor megkérdeztem tőle minek ennyi?

Azt mondta jó ha van

2020. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Alulcipőzve XDDDD Van, akinek ez a szenvedély, hobbija, mániája. Gyűjtő. Nyilván ilyenkor több tucat, esetleg több száz pár van. Hogy kinek milyen, az más kérdés.
2020. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kb. 8-10 pár mindenféle.


F

2020. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerre 7-9 pár hordható állapotú cipőm van, nem számolva az alkalmi/munkavédelmi/sport/stb. cipőket. Hogy minden szezonra legyen 2-3 pár, egy-egy párnak legyen ideje pihenni két viselés között.
2020. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Akármennyire kényelmes is az az egyetlen pár cipő, ha például elázik, jó ha van egy másik.
2020. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Párom hasonlít hozzád. :D (Bocsi, nőként írok, de tudok a nevében számot mondani.)

Neki is van egy ilyen "svájcibicska" cipője, amit szinte bárhova tud hordani. Ezen túl még egy téli bakancs, egy túracipő, egy öltönycipő, pár papucs (itthonra, strandra, kertbe stb) és azt hiszem ennyi. :D

2020. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

6 vagyok

Ja igen, meg téli-nyári munkásbakancs. Igazából azok vannak a lábán a legtöbbet. :D

2020. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok, de ahány pasit közelről ismertem eddig, egyiknek sem volt egyszerre 3 párnál több + 1 alkalmi.
2020. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8.

Ebből az derűl ki hogy ennyire igénytelenek a pasik a megjelenésükre!?

Én rosszul érezném magam ha szinte mindég ugyanabba vagy esetleg még 2-3 pár cipőben látnának.

Mellesleg nem is egészséges sűrűn egy , két cipőt hordani.


A 3-as kisfiú voltam.

2020. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 3 van. Egy alkalmi meloba, egy adidas mindennapos hasznalatra meg egy masik szetszakadt adidas kerti munkakhoz. Ergo en 2 cipot hordok mindig, ha szetmegy veszek egy masikat es kesz.
2020. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!