Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert faj nektek, ha egy...

Miert faj nektek, ha egy olyan lany, akinek jo formaja van, haspolot hord?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Neked meg miért fáj, ha olyan hordja, akinek nincs amazon teste? Miért gondolod, hogy attól még, hogy jól nézel ki (mondjuk ezt is sokan szeretik magukra mondani), neked több jogod van közönségesen öltözködni, mint másoknak? Ennyi erővel én meg annnyira szuperül festek, hogy mindenhova járhatnék bikiniben :)) Az is kb pont annyira strandszerkó csak, mint a haspóló vagy a pcsagatya.
2020. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem aztán biztos, hogy nem lesz tőle rosszabb a napom, sőt.
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol a haspóló kritikát kap, akkor érdemes ott írni rá a negatív kommentelőre. De így kb semmi értelme a kérdésednek, mert olyanok akiknek semmi bajuk a haspólóval nem tudják hova tenni a felvetésed.
2020. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1, te a valo eletben is mindent tulkomplikalsz? :D
2020. máj. 20. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Itt te komplikálod túl, mert képes voltál ezért egy kérdést kiírni...

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki szerint totál értelmetlen ez. Beszólt valaki? Akkor vele beszéld meg.

Az meg nem “túlkomplikálás”, hogy a haspóló a strandon kívül közönséges és pont. Teljesen mindegy, milyen hiper szuper alakod van, akkor is az, és nem vagy kevésbé gáz ettől még annál, aki nem bomba testtel hordja.

2020. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Fájni nem fáj, de mindennek megvan a helye.
2020. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem fáj, csak szerintem közönséges, ci***ányos 😀
2020. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tud ízléses is lenni. Például vannak azok a felsők amiknek magas nyaka van, rövid/hosszú ujja, ám eközben crop top hosszal rendelkeznek. Na arra aki azt mondja közönséges, nem tudom milyen értékrendje van:D
2020. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
13 évesen hordtam ilyet először.Ennek több,mint húsz éve.Akkoriban nem volt közellenségnek kikiálltva,mint most.Hordd nyugodtan,ne törődj mással.
2020. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem fáj. Sőt, felállhat rá.
2020. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!