Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz egy ilyen dzseki így...

Gáz egy ilyen dzseki így május végén?

Figyelt kérdés
[link] Légyszi ne a színét véleményezzétek, csak a típus miatt küldtem, mert nekem is hasonló van, kis bundás gallérral szintén. Nappal nyilván nem veszem fel, de este meg hűvösek vannak, szerintetek ciki felvenni, meg előtte kézben hordozni?

2020. máj. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gàznak nem gáz. De szerintem már estére is túl meleg lesz.
2020. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök jó, a színe is. Az nem látszik a képről, hogy mennyire vastag, de nekem kb farmerkabát vastagságúnak tűnik. Sokan hordanak ilyesmit ebben az időben.
2020. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz 👍☺️
2020. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem okés, de így képről nekem is túl vastagnak tűnik a mostani időhöz. Aztán kitudna, hogy a valóságban milyen.
2020. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém olyan, hogy amilyen szőrme van a nyakán, olyan van belül a mellkasánál és a hátánál is, de az ujjaknál pl. nincs. Szóval nem olyan meleg, elég hűvös éjszakák jönnek, melegem nem lenne benne, csak nem akarom hogy hülyének nézzenek, hogy bundás kabátot hordok magamnál 20 fokban. Pedig csak egy sima plüssbélés, és este venném fel.
2020. máj. 21. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég hideg van, szerintem nem gáz. Ma én kb [link] dzsekit vettem fel a párom meg

[link] ilyesmit. Láttunk egy csávót, kapucnis pulcsi kapucnija a fején, plusz még egy vastag dzseki is volt rajta. Jó hogy a másik kapucnit nem húzta a fejére. 😁

2020. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2020. máj. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!