Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség: tights, tight...

Mi a különbség: tights, tight fit, leggins?

Figyelt kérdés

Főleg, de nem kizártan sportöltözetről van szó.

21/F


A sportüzletben láttam különböző nadrágszerűségeket, és mindegyik vagy a tights, tight fit, vagy leggings kifejezést használta.


Melyik az, amelyiket rendes nadrág alá szoktak felvenni (mint a jégeralsót), és melyik az amelyiket nadrág helyett szoktak felvenni?


Azt amelyiket nadrág helyett lehet felvenni, lehet az utcán is hordani, vagy az utcán csak sportoláshoz lehet hordani? Vagy feltételhez kötött: olyat is hallottam, hogy lehet hordani az utcán, de ha látszik a fenékvonal, akkor melegnek fognak nézni, különben nem.


(Semmi bajom nincs a melegekkel, de én nem vagyok az, és nem szeretném, hogy annak nézzenek, viszont ezek a nadrágok elég kényelmesek.)



2020. máj. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Harisnyanadrág

Szűk szabású

Cicanadrág

2020. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy rettegő!

Nekem szinte az egész sheggem kilátszik amikor futóbadrág van rajtam, bringázni szoktam benne meg a környező utcákban a kutyáimat sétáltatni.

Azért viselem mert NEKEM tetszik és kényelmes, nem foglalkozok az idegenek véleményével.

Eszembe sem jut ez a most divatos sztereotipia ami a most fiatal generációt jellemzi, hogy centiméterek döntsék el egy ember nemi identitását.

Ez a rettegés már beteges.

Ha melegnek néznek akkor mi van? Fog történni valami?

Este velem fog foglalkozni az rtl? Vagy a fókusz?

2020. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem rettegek semmitől, de nyilván nem szeretnék felvenni alsónadrágot nadrág fölé. Nem azért, mert mások mit gondolnak, hanem, mert nem arra van kitalálva; nem szeretném, ha mindenki megbámulna az utcán, mert szokatlanul öltözködök.


Eddig sem hordtam egyiket sem, és a kérdést nem azért tettem fel, mert fel szeretném venni bármelyiket is (azt sem mondom, hogy nem szeretném, még nem döntöttem el), hanem nehézségem van megkülönböztetni a három ruhadarabot, melyik mire való. Tehát a kérdésem az lenne, hogy melyiket hova szokták felvenni (sporthoz/utcára/otthon) és ami az eredeti kérdésben nem volt benne, hogyan lehet ezeket a ruhadarabokat megkülönböztetni?

2020. máj. 24. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Az első válaszoló már leírta. 1. Harisnya. Sport öltözetnél gondolom ez az lehet amit télen nadrág alá veszel plusz rétegben. 2. Ez a szabásra vonatkozik. Szűk fazon. Bármilyen ruhadarab lehet ilyen. 3. Cicanaci(na ennek pl szűk, testre feszülő fazonja van). Néhányan azt mondják hogy vastagabb, lábfej nélküli harisnya. Tényleg vannak olyanok amik inkább harisnyának mondhatóak (mert mondjuk vékony, könnyen átlátható az anyaga), de vannak normálisabbak is, amik már vastagabb, erősebb anyagból készültek.
2020. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!