Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti párban hordjatok a...

Csajok! Ti párban hordjatok a fehérneműket? Mikor, milyen fehérneműt hordtok? (Ez alatt értek alsók: tanga, francia, csipkes stb. Felső: csipke, alakja stb.)

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
melltartóból van kb 4 ami használható mind egyszínű egyszerű darab.Bugyiból meg vagy 50 is ahány annyiféle. Nehéz lenne össze párosítani mindig :)
2020. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két fajta melltartó típust hordok az egyik a merevítős a másik a pánt nélküli. Ezek egyszínűek vagy csipkések. Bugyiból csak tangát hordok.
2020. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha találok melltartóhoz illó tangát vagy fordítva, akkor többnyire ezeket együtt szoktam hordani, de a sima fekete melltartómhoz nem csipkés, szintén fekete tangákat hordok.

A nem szexibb, azaz sima egyszerű melltartóimból sok szín van (fekete, kék, fehér, testszínű, rózsaszín, szürke, barna, zöld, piros) mindig ezekhez színben és stílusban illó alsóneműt veszek fel.


Remélem jól értelmeztem a kérdést :D

2020. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Nincs csipkés cuccom, csak egyszerű, és egy darab sincs, ami párban lenne.
2020. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A melltartóim mind totálisan egyformák fazonra és anyagra, (sima, merevítős, pushup nélküli) a bugyijaim meg teljesen összevisszák, vannak tangáim, meg alváshoz nagyibugyi.

A melltartóim feketék vagy fehérek, a bugyik mindenféle színben előfordulnak.

Egyik sem csipkés. Nem szeretem a csipkét, az olcsó csipkecuccok kényelmetlenek, a minőségi csipkés cuccok meg messze túl drágák egy diáknak. A hétköznapi fehérneműimet a kutya nem látja. Van egy garnitúra szex-alsónemű szettem, de az jelenleg 9 hónapja aszalódik a fiókban, mert K*va béna vagyok pasik felszedésében.

2020. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Melltartóból van talán 6-7, bugyiból ennek legalább a kétszerese. Persze van olyan, hogy ha alkalom van, vagy tudom hogy a férjemnek tetszene, akkor felveszem az összetartozó szettet, de a mindennapokban nem figyelek erre.
2020. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pólóhoz választok melltartót, bugyit meg általában a legfelső veszem elő a fiókból. Egy darab együttesem van összesen, de abból a bugyi nem mindennapra való. Nem pazarlom ilyen apróságokra az időt, mint az összeillő fehérneműk hordása.

21/L

2020. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Melltartóból csak 3 db van (1 testszínű egyszerű anyagból és 1 fehér meg 1 fekete), de csak ritkán hordom őket, ha nagyon áttetsző a ruha/felső, "tartani" úgysincs mit.


Alsókból viszont van mindenféles anyagú, fazonú, színű. Nyílván, ha épp van rajtam melltartó akkor próbálok hozzá illő alsót venni.

2020. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Melltartót alkalomhoz és a ruhához illőt választok. Aztán bugyit is a ruhához. Fehér szoknya alá nem veszek fel pirosbugyit.Sokféle bugyim van,anyagban is fazonban is.
2020. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!