Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék fehér bodyt venni?

Hol tudnék fehér bodyt venni?

Figyelt kérdés
Már sok helyen néztem, de nem találtam. Egyedül kínaiban volt, de az annyira áltlátszó volt, hogy nem vettem meg. Egyszerű fehér kelle max egy kis mintával.

2020. máj. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Gate shop-on nézd meg
2020. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
(Én nem tudom, de jó választás. Szexi leszel benne biztosan! Imádom a body-s lányokat.)
2020. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Online? Pl. dressa
2020. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak kínaiban találtam eddig. Vastagított pántút vettem és nagyon szeretem mert kényelmes. Szerintem nem kell mondani, hogy fehér body alá ne vegyél fel fekete melltartót.
2020. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Zarában és Tezenisben mindig lehet kapni. Nekem van kettő is a Zarából, imádom őket (melltartó résznél dupla anyagú, ami kívülről nem látszik hogy ott dupla, de így a melltartó se látszik át, és nagyon jól illeszkedik a testre), Tezeniseset még nem rendeltem/vettem, csak nézegettem.
2020. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A H&M oldalán is találtam párat, hátha tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget☺️
2020. máj. 26. 15:57
 8/8 anonim válasza:
Én ha jól emlékszem a stradivariusban is láttam
2020. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!