Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az akcioscipok.com ról rendelt...

..99.. kérdése:

Az akcioscipok.com ról rendelt már valaki valamit? Ha igen mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, már lassan 2 hete.. és mindig nem jött meg a rendelés..

Időközben látom mások véleménye alapján hogy kamu shop vagy hamisítványt küldtek vagy nem azt ami a megrendelésben volt.

Esetleg ha olvasod ezt a választ, akkor jelezz már vissza neked mik a tapasztalataid? Megkaptad-e az eredeti megrendelt terméket?

2022. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MayaLost válasza:
A húgom ma kapta meg a csomagját és leírhatatlanul csalódott volt. A 20Ezres cipő helyett amit kapott kapott egy kínais napszeműveget. 4 hét volt a szállítási idő és meg is vámolták. Most írtam emailt a custamer servicenek de kíváncsi leszek hogy reagálnak e egyáltalán. Mivel nem lehetett találni semmi rosszat erről az oldalról és "influencerek" is hírdették így mert rendelni de kamu az egész, mindenki vigyázzon vele. Kínából jön, nem valószínű hogy amiért fizetsz egyáltalán valódi vagy hogy azt kapod amit rendeltél és kiderül hogy egyáltalán érdekli e őket a screenshotokkal teli email amit írtam. Ha tehetitek inkább vásáróljatok outletben vagy valami és akkor megkímélitek magatokat a fejfájástól.
2022. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia #2-s. Az első válaszoló vagyok, sajnos felejtsétek el, én is miután írtam a korábbi válaszol felvettem a kapcsolatot a customer serviccel, a termék összárából fel fogják ajánlani hogy vissza utalnak 70%-t (amit persze azóta se kaptam meg.) Ez a weboldal teljesen hoax-ra épül, kereskedelmi csalásra, egyetlen influenszer se hirdeti az egész weboldal no name, csak amikor kerestem cipőket a neten a google 3-t találatnak adta ki és sajnos benéztem mert hitelesnak tünt a shop. Szerintem fogyasztóvédelemhez/rendőrséghez felesleges fordulni több macera lesz vele mint ahogy az megérni, kivan ez találva hogy jogilag ne legyen támadhatóak, elő adják ez a "téves rendelés" dumát mindenkinek. Közben meg lehet a pénzed több kinai számlán keresztül folyik át ---> vissza követhetetlen lesz az eredeti csaló, főleg egy több milliárd lakosú nemzetben. Kapják be, szerintem a gond első körben a google-el van jelenti kéne a picsába vagy jó lenne ha algoritmus alapján az ilyen kamu szarokat kiszürné és nem dobná be a keresőbe keresés során.
2022. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam a mondanivalóm elejéről hogy nekem is egy eszméletlen gagyi, pár száz Ft értékü Ray ban másolatot küldtek. Ez után miután megérkezett postára a termék egyből az után írtam a Customer Servicenek, Screen shotok meg minden, panaszt tettem, azt írták angolul hogy sajnálják a hibát, tévedés történt (hát persze meg a több száz embernél aki ott rendel) és nemtudnak mit tenni ez ügyben csak a termék árának 70%-t tudják visszautalni. Vagy pedig a saját költségedre küld vissza kínába és akkor ki küldik a megfelelő cipőt (100% hogy nem fogják mivel csalás az egész). Kapják be.
2022. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MayaLost válasza:
#2 vagyok, köszi a plusz infóért, nekem is válaszoltak az írták hogy a csomagokkal keveredés történt, de nekem nem jutottunk el odáig hogy egyáltalán megemlítsék a 70%, azóta hogy megbeszéltem velük hogy nem nem akarom hogy megpróbálkozzanak a csomag újra küldésével és szeretnék egy refundot, nem is reagáltak. Mondjuk én már azon is meglepődtem, hogy eljutott eddig a beszélgetés. Abban reménykedek, hogy legalább ha valaki rá keres erre az üzletre megtalálja itt az élményeinket és elvesszük tőle a kedvét mert különben rendesen bevásárolhat az algopyrinből, olyan fejfájása lesz ettől a cégtől.
2022. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az tuti, én odáig jutottam hogy fel ajánlották a 70% refundot amit elfogadtam, új termék küldése helyett, nálam itt fagyott be a beszélgetés velük, azóta is várom a pénzt, rá adásul, én 25.000Ft értékben vásároltam volna egy Nike deszkás cipőt ami egy 4-5 éves tehát kifutott modell, de a mostani ára kb. reális, ezért is hittem hirtelen hogy hiteles a webshop.

Jó kifizettem a 25.000Ft-ot amit aztán kínai jüan-ban vont le ami természetesen gyenge forint mellett erősebb valuta így 36.000Ft-be került ez a tranzakció, elég nagy pofon volt ez így nekem. Szóval ja. Aki tudja vagy látja és véleményeket keres a boltról hát: TUTI NE VÁSÁROLJON OTT SEMMIT!!

2022. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!