Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 150 cm-es menyasszony?

150 cm-es menyasszony?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1 év múlva lesz az esküvőm, a baj hogy nehezen kapok magamra ruhát. 150 cm és 45 kg vagyok. Hétköznaponként van hogy a gyerekosztályról vásárolok. Voltam már 2 üzletben is, viszont egyik menyasszonyi ruha se állt jól nekem.Volt hogy már egyből úgy fogadtak hogy nincs is a méretemben ruha. Legtöbb bő meg hosszú volt,így nehezn tudtam elképzleni ,hogy állna rajtam ,ha rám is lenne szabva.

Alacsonyabb lányok, akik voltatok hasonló helyzetben (akár ha báli ruhát is vettetek) ti hogyan oldottátok meg a vásárlást?...

Probáltam midi ruhákat (átlagos magasságnál térd alatti) , amelyek viszon a derékvonaluk miatt nem talalátak. Mindig csak rövidebb, térd fölötti ruháim voltak. Úgy érzem,hogy a hosszú ruhákban eltünök.

Nem tudom mennyire számit, de a völegény 180 cm körül van.



2020. máj. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem térdig érő ruhám volt, a westendben vettem egy alkalmi ruha üzletben. 156 centi vagyok.
2020. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg nem lehet átalakítani a te alakodra és felújítani egy hosszú fehér ruhát? (Persze egy profi emberrel) Tudom, sajnos nem a legolcsóbb dolog.
2020. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh nagyon régi kérdés, azóta talán az esküvő is megvolt már, de hátha valakinek hasznos lesz :)

Én a Fehér Ara-ny nevezetű teréz krt-i (Bp) egyszerű, kisebb szalonban voltam. Ugyanekkora vagyok, még a súly is stimmel, legalább 5 ruhát felpróbáltam, mindegyik jó volt bőségben, sőt tudtak volna hozni többet is. A hosszuk nyilván nagy volt (bár pont akadt egy olyan is, amit valaki hasonló pici nőnek már fel is tűztek, tökéletes volt rám), de mondták, hogy abból simán fel lehet igazítani annyit, amennyit kell. Két nagyon kedves hölgy volt ott (az egyik még nálam is kisebb), tényleg értettek hozzá és csak olyan ruhákat hoztak, amik mind jól néztek ki és alakíthatóak is voltak. És mondom, ez egy kis szalon, nem nagy, sokféle méretű, szabású ruhával.

2020. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!