Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valahol lehet kapni ilyet...

Valahol lehet kapni ilyet Magyarországon,szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

[link]


remélem jó a link,a külföldi oldalról való rendelés sem megoldhatatlan de ha lenne belföldi lehetőség azzal élnék inkább.

Illetve szerintetek az ilyen ruhák egy hosszú ujjú fehér poloval mennyire mutat hülyén?



2020. máj. 26. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
jó a link. Én nem találtam belföldit, de ettől még lehet, hogy van. Szerintem jó ruha, nekem tetszik, de sztm elég gáz lenne. Én inkább fölé vennék valami bolerót, ha kell.
2020. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan nagyon extra ruha. Azt hittem, valami spéci népviseletről van szó vagy ilyesmiről :D

Orsayben szoktak lenni ilyesmi darabok, a többi plázás boltban is találhatsz hasonlót szerintem vagy nézd meg azt az új About you webáruházat, nekik van minden, és a Wishen is, csak utóbbinál ne várj szuper minőséget (igaz, olcsó is).

Ha meg konkrétan ez a ruha kell, rendeld meg onnan, nem is nagyon drága, és felesleges azzal vesződni, hogy vajon más árul-e pontosan ugyanilyet.

2020. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!