Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év körüli srácok, akik...

20 év körüli srácok, akik teljesen feszülős farmerokat(spray on, super skinny)-t hordanak. Kint szokott belőle lenni a bokátok?

Figyelt kérdés

Ha kint van akkor azért mert feltűritek, vagy direkt olyat vesztek ami nem ér csak boka fölé? Én is ilyen extra feszülőseket hordok és nekem kint a bokám.

17/F



2020. máj. 27. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem sehogy sem szép 😂

20/N

2020. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Igen skinnyt hordok de nem dugdosom ki a bokám mert egy fiúnal hülyén néz ki.

Maradjon csak a lányoknak

2020. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

2.

Hát persze, maradjon csak minden a lányoknak.

Mi meg legyünk elnyomva minden téren, jó a hozzáállásod.

Így aztán tényleg szürke egymãs fénymásolatai leszünk ha semmi változtatást nem viszünk be az életünkbe.

2020. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Menjél már inen harisnya rövid gatyás férfi idegesítő vagy
2020. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem egy fiúk borzalmasan néz ki egy szűk nadrág. Mindig arra gondolok, hogy hova teszik a farkukat? Ráadásul egyáltalán nem is egészséges. Rengeteg egészségügyi problémát okozhat.

17/L

2020. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó ha megfelelő a méret akkor bőven elfér benne a szerszám is ugyvan szabva hogy ott több hely van másodszor nem egészségetelen mert a legtöbbe már elasztán van amitől nyúlik és nem szorit.

Az meg hogy hogyan néz ki függ a szükségétől és a láb formáját vastagságátol.

Nekem például vékony lábam van és olyan skinnt hordok ami terdtol le felé kicsit bővebb és nagyon jól áll sokkal vastagabbnak látszik benne a lábam mint egy logó zsákba. 18/F

2020. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5!

Szerinted a szűk boxerekben hova teszik a cuccot? Az nem egészségtelen?

A gondolkodásod megfelelő a koroddal..

4!

Menj már innen te búzázó IGAZI FÉRFI

2020. máj. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Az 5-ös vagyok, tessék, itt egy cikk, olvasd el, te nagyon okos.

[link]

6.

Én általában olyanokon látok szűk nadrágot, akiknek piszkafa lábai vannak, bár biztos vannak kivételek. Viszont ez mit sem változtat azon, hogy szörnyen áll egy fiúnak.

2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor káros ha szorítja a szerszámot de úgy vannak szabva, hogy ne szoritsak
2020. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper hogy öszejött itt a sok gyűlölő meg védekező tényleg, de a kérdésemre még midnig csak 1db normális választ kaptam, so pls vagy a kérdésre válaszoljatok vagy get out
2020. máj. 28. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!