Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns stílus az iskolába?

Elegáns stílus az iskolába?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre és elegáns, csinos stílusra szeretnék váltani, nagyon tetszenek a csipkés ruhák, térdig érő ceruzaszoknyák, magassarkúk, blézerek és minden ilyesmi. Az alakomat szeretném leginkább hangsúlyozni, de tudom, hogy a legtöbb iskolás a laza/sportos öltözékben tengeti mindennapjait. Milyen ruhákat ajánlanátok, amivel beolvadok azért, de látszik, hogy nőies, elegáns vagyok?

2020. máj. 28. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szerintem nyugodtan vedd fel azokat amiket felsoroltál. Én gimibe járok de ott is nagyon sokan öltözködnek így. És inkább tűnj ki mint, hogy beleolvadj és ugyan olyan legyél mint a többi. De például egy farmerhez, ha felveszel egy elegánsabb felsőt és egy cipőt, kabátot.

2020. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is elegánsban járok be. Nekem is van 1-2 csipke felsőm, de én ingeket és blúzokat is szivesen hordok, vagy egyszerű hosszúujjúakat. Van elegáns Van ceruza szoknyám is, azt is felvettem, de van egy két pörgősebb szoknyám, de azok is elegánsak szerintem. Magassarkú és bokacsizma,illetve szandál. Szerintem ezek is beleférnek, az elegáns kategóriába. :)
2020. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia, pár rucit és kiegészítőt belinkeltem amik nekem tetszenek egy csajszin:) 22/L


Blézerek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Magassarkúk:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egybe ruhák:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szoknya/nadrág:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Táska:


[link]


[link]


Sportosan elegáns:


[link]


[link]


[link]


[link]



Remélem tudtam segíteni, sok sikert a tanulmányaidhoz!

2020. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan felveheted őket, egyetemen elég sokfélén öltözködnek az emberek legalábbis nálunk az öltönytől a macinaciig minden van, meg amúgy se nézi a kutya se, hogy mi van rajtad.
2020. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem amiket az utolsó linkelt nagyon messze vannak az elegánstól.


Kérdező, te pedig szerintem nyugottan járj úgy ahogy szeretnél, ha te így csinosnak érzed magad, nem hiszem hogy bárki kinézne emiatt, az oedig fobtos hogy adjunk a külsőnkre.

2020. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

egyrészt senkit nem érdekel mi van rajtad. amíg el nem kezdesz kötekedni a másik kinézetével.

másrészt pl jogi karon totál beolvadhatsz a tömegbe. esetleg gazdaságin is, bár az már egyetem függő.

2020. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
5. Az elegáns fogalma nem merül ki a fehér ing, fekete szoknyában
2020. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Hali,

Én is elegánsan szeretek öltözködni, én szeptemberbe megyek egyetemre :D

Az egyetemre is sok féle stílusu ember jár, szóval szerintem nyugodtan veddfel azt ami tetszik :)

2020. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia, nyugodtan öltözz elegánsan! Én is jövőre megyek egyetemre és idén év elején kezdtem kifinomultabban, nőiesebben öltözni. Persze volt pár barát, akiknek ez nem tetszett, hogy nőcisebb vagyok náluk, de ők már csak volt barátok 😃 magyarul aki ilyen miatt kinéz az csak irigy
2020. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de tudom, hogy a legtöbb iskolás a laza/sportos öltözékben tengeti mindennapjait."


Ez nem feltétlenül igaz. Az egyetemeken már sokszor jobban megoszlanak az emberek nem mindenki olyan tucat mint a gimikben vagy általánosban. És jobb esetben itt már érettebbek az emberek és nem akadnak fel azon hogy ki hogy öltözködik. Nálunk egy csajt beszéltek ki aki viszont tényleg botrányosan öltözött 27 éves létére is de igazából ennyi :d


Amiket leírtál simán felveheted. Nem tudom miért van ez a mai fiataloknál hogy egyre kevésbé mernek kitűnni vagy mondhatni egyre inkább egyforma akar lenni mindenki. 15 20 éve azt mondják akik akkor voltak gimisek akkor valahogy sokkal többen voltak akik nyíltan valamilyen szubkultúrához tartoztak PL rockerek, rapperek, deszkások, bmxesek stb. ezáltal kitűnni is nehezebb volt. Ma meg már attól tartanak az emberek hogy elegánsabban öltözzenek? :O


Ha esetleg megnyugtat én ugyan férfi vagyok de mikor 1 éve ilyenkor egyetem mellett ingatlanoztam egy rövid ideig akkor elkedztem ingben meg elegánsabb nadrágokban járni és többen is mondták hogy milyen jó előtte meg senki nem mondott semmit :D

2020. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!