Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, melyik cipő lenne...

Fiúk, melyik cipő lenne számotokra a legszexibb egy lányon egy randin ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Milyen szoknyával képzelitek el? Egy sétálgatós randira gondoljatok, esetleg közben beültök valahova egy italra és a végén, ha jól sikerül a randevú, lehet hogy felmentek a lányhoz hogy egy kicsit édes kettesben is legyetek. :) Légyszi, ne írjatok olyat, hogy ezekben nem lehet járni, mert gondolhatjátok, hogy ha az illető lány nem lenne tapasztalt ilyen cipők viselésében és nem tudna bennük szépen járni, akkor eszébe se jutna felvenni őket.



2020. máj. 29. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Már megint. Nem unod még az ilyen kérdéseket? Rossz, elnyújtott kép, viselésre alkalmatlan lábbelik...
2020. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem.... egy sima lapos cipő amiben kényelmesen érzi magát!
2020. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsón kívül mind borzalmas, mint ha épp a sarokról lett volna felszedve a csaj. Viszont a második képen a ruha jól néz ki. Azt egy alacsonyabb magassarkúval vagy egy szandállal el lehetne képzelni egy kis randiszetnek.
2020. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
2. kép ruha, 3. kép cipővel szerintem!
2020. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
2. úgyjöhet ahogy van 😊😊
2020. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Pont egyik sem.
2020. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan én nő vagyok, de tapasztalatból mondom, hogy ezeket a cipőket (az utolsó mèg elmegy), a férfiak nem szexinek, hanem inkább rbncosnak tartják. Mellesleg ezek sétára tökèletesen alkalmatlanok, ha tudsz benne járni, akkor is.
2020. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Nemigen lennék egy hullámhosszon olyan nővel, aki szerint ilyen lábbeli jó a sétálgatáshoz (vagy úgy általában bármihez).
2020. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Na jó, én nő vagyok, de ezek szerint elég hasonló az izlésünk. Nekem a 2. szett tetszik a legjobban, bár sztm a színek lehetnének jobbak is. Mondjuk hasonló szabású, de halvány orgonalila cipővel? Vagy esetleg élénkebb rózsaszín.
2020. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Háát nézd én nő vagyok lehet hogy nem számít a véleményem, de én ma a 4-t vennèm fel, ha szórakozni megyünk barátommal vagy a hálószobába, sétáláshoz semmikép.


Korábban volt egy ilyesmi stílusú barátnőm aki kb még a Pilisbe is így akart menni, mondanom sem kell ritkán voltak hosszabb sétát igénylő programjaink, mert hozzám képest hamar elfáradt és fájt a lába.

Ezzel nem bántani akarlak, de szerintem a férfiakat is zavaja/feszéjezi, ha egy laza sétálgatós programra ennyire kiöltözöl és ekkora sarkakon tipegsz.

2020. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!