Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Facebook ruha rendelés,...

Facebook ruha rendelés, átver? Kibonthatom a postán a csomagot mielött kifizetem? Ha nem az amiben megállapodtunk visza küldhetem?

Figyelt kérdés
Nincs kint semmi az adatlapján, ritkán ír, és amikor arra kértem fényképezze le hátulról az egyik felsőt azt mondta már becsomagolta, így nem tudja. Csak a posta költséget kérte előre utalni.(2000ft) Olcsón adja el a ruhákat,viszont latszik hogy nem ujjak, tehát hiába olcsó, reális. De kedves, és segítőkész. Tehát a kérdésem, szerintetek átver? Kibonthatom a csomagot a postán mielőtt kifizetem? Ha pl küldd két téglát a ruhák helyett fizetés nélkül vissza küldhetem?

2020. máj. 31. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Túl reagálom, szerinted nem ver át.
Sántít picit, nem hiszed hogy korrekt lenne.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A postát nem érdekli, mi van a csomagban. Miután kifizetted, aztán kapod meg a csomagot. A posta csak a szállításért felel, nekik tökmindegy, hogy ruha vagy tégla van benne (ha tégla, akkor több a postaköltség).
2020. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát ez azt jelenti hogy besétálok, átadja a csomagot, én kifizetem, és ha ott elötte bontom ki és nem az van benne amit megbeszéltünk, és én szólok nem tesznek semmit?
2020. máj. 31. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kellene tegyenek? Nekik semmi közül hozzá, hogy nem az van benne, amit te vártál. Nekik az a dolguk, hogy a feladótól a címzettig eljuttassák a csomagot. Ha te előre utaltál, és mást kaptál az a te egyéni felelősséged és problémád.
2020. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ez azt jelenti hogy besétálok, átadja a csomagot, én kifizetem, és ha ott elötte bontom ki és nem az van benne amit megbeszéltünk, és én szólok nem tesznek semmit?"


Pontosítanék. Először kifizeted, aztán adja át. Utána nekik mindegy, hogy te mit csinálsz, ha bajod van, az előadóval kell rendezned.

2020. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Olyan eladótól kell rendeli, akiben megbízol. Ha nem bízol meg benne, vagy fenntartásaid vannak, akkor mondd vissza a rendelést.
2020. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy bármi benne lehet a pakliban... én legtöbbször amikor rendeltem nem verődtem át, de volt olyan is, hogy egyszer rendeltem egy S használt felsőt, és amikor kiküldték L volt és a színe fullra ki volt kopva... Olyan is volt, hogy vizesen küldte el a másik a farmert... de legtöbbször normálisak voltak és megbízhatóak (persze nem az utóbbi két emberre gondolok)
2020. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyire egyszeru atcseszni valakit?:/
2020. máj. 31. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!