Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombathelyen hol vannak most...

Szombathelyen hol vannak most turkálók?

Figyelt kérdés

A koronavírus járvány kirobbanása előtt volt egy kedvenc turkálóm Szombathelyen, nagyon sok csini ruhát be tudtam ott szerezni. Ez a Király Utca elején volt, azt hiszem Bon Marché volt a neve. Viszont áprilisban arra lettem figyelmes, hogy a feliratok a boltról lekerültek, és a belsejét is kiürítették. Valaki tud erről a turiról valamit? Volt egy ehhez kapcsolódó másik turi is a Domusnál, az emeleten. De szintén azt is szétboimbázták és minden felirat lekerült róla a koronavírus kirobbanása után.


A kérdésem az, hogy tud valaki jó turit Szombathelyen? A Kossuth Lajos utcában lévőt ismerem, de az nem győzött meg, nem volt túl nagy választék.

Nem szükséges, hogy a belvárosban legyen.

Nyári gardróbfrissítést szeretnék. :)



#Szombathely #turkáló #Szombathely turi
2020. jún. 2. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2020. jún. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Használt ruha bolt lesz ugyan úgy. Csak átalakították Ma láttam. Ruhaözön vagy mi.
2020. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak köszönöm a választ. :)

Véletlenül nem láttad, hogy mikor nyit? Nem volt kiírva? :)


A héten megpróbálok én is eljutni a Király utcába, megnézem majd.

2020. jún. 14. 19:19
 4/9 anonim válasza:
Még nincs kiirva semmi suerintem. Minden nap elmegyek előtte ha van valami jelzem ☺
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lementem megnézni. Még semmi. Belül is még nincs bepakolva teljesen.
2020. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendes Tőled. :)
2020. jún. 16. 22:43
 7/9 anonim válasza:
25.-én nyit 7órakkor. 😊 ma láttam.
2020. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) A hét elején én is sétáltam arra, de még nem volt kiírva semmi info. :) Remélem olyan jó lesz, mint az elődje. :)
2020. jún. 19. 20:43
 9/9 anonim válasza:
ha jókat akarsz turkálni, utazz fel Pestre egyszer a Ferenc körúti Humana boltba. Az árak 2 naponta csökkenek, kollekcióváltás előtti napokban 100 ft-ért lehet darabját venni. Én rókig el tudok ott turkálni.
2020. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!