Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony nőknek milyen ruhák...

Alacsony nőknek milyen ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés

152 cm magas vagyok. nagyon érdekel a divat, viszont pár igen egyedi ruhadarab nem áll jól a magasságom miatt. vékony/átlagos és formás alakom van.

miket ajánlotok?


2020. jún. 4. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

153 cm 🙋‍♀️

Combkozepig ero ruhak, szoknyak, hegyesorru cipok (balerina, magassarku). A bokavillantos nadragok, a vadli kozepeig erok nem allnak jol. Zsakruha sem, hosszitott blezerek sem (legyen kb derekig ero), barmi, ami oversized nem elonyos. Rajtam furcsan allnak ezek a biciklisnadrag hosszu rovidnadragok. A masagdereku nadragot nem tudom hova tenni, azt irjak itt-ott, hogy nem all jol alacsonyaknak, de en nem igy latom (lehet, hogy cipo es felsoresz fuggo).

2020. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Linkelek egy párat neked ami szerintem nagyon jól áll alacsony formás lányokon, bár nem ismerem a stílusod, de hátha beletrafálok. Nagyon jól áll pici lányokon a magasított derekú szoknyák nadrágok, az un. color blocking, bokavillantós nacik. Magasabb nyakrész.

[link]

2020. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
én gyerekosztályon is szoktam vásárolni, jobban passzolnak rám az ottani ruhák. 158cm vagyok és nem olyan vékony azért.
2020. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Térdig vagy afölé érő szűk (ezt inkább akkor, ha nem vagy túlsúlyos, mert mindent megmutat) vagy nem túl bő ruhák, persze ízléses hosszúsággal. Az A vonalú ruha/szoknya is mehet. Magas derekú alsó nagyon is jó, mert nyújtja az alakot, míg pl a csípőnadrág elvágja, és rövidíti optikailag a lábakat (arról nem is beszélve, hogy a legkisebb háj is kibuggyan belőle, soványaknak előnyös csak). Magas derekú szűk farmer is jó. Nem túl nagy mintás felsők, mert a nagyok “összenyomnak”. Övből vékonyabb. V kivágású felső hosszítja a nyakad. Függőleges csíkozás, monokróm öltözködés. Magassarkú cipők persze előnyösek, de ne azokban járj mindig, rosszat tesz a lábnak, és most nem bántásból, de 12 cm-es sarkakon se leszel magas. Így mindennap pláne kár vesződni vele, egy alacsony nő sem a magasságától lesz csúnya. Nyugodtan hordhatsz szép balerinákat (gondolom, a lábad sem túl nagy, tehát nem fogja optikailag naggyá tenni, erre szoktak panaszkodni a 41+ méretű barátnőim), lapos szandikat, sarukat is. Pántos szandinál viszont boka fölé ne nagyon érjenek a pántok, mert a rövidebb lábat nem jó ott elvágni. Csizmánál jó a bokacsizma, ami tényleg csak bokáig ér, a térd is oké, de a vádlinál végződő nem olyan célszerű, a térd fölé sokkal érő sem, ezek a hosszú lábakon az igaziak. Télikabátból max térdig érőt válassz, szépek azok, amikhez van öv is, mert kiemeli a derekad. A nagy oversize kabát nem olyan jó, elveszel benne, ha vékony vagy. Kerüld lehetőleg az oversize pulcsikat is, inkább legyen karcsúsított, szintén max térdig érő. Ha hosszú az ujja, felhajthatod, de inkább vágasd le, ez a nadrágra is igaz.


Most ennyi jutott eszembe. Remélem, segítettem valamennyit :)

Üdv

150 cm-es társad 😊

2020. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
iszonyat sokat segitettetek, koszonom nagyon!:)
2020. jún. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!