Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted az mennyire kurvás...

Szerinted az mennyire kurvás ha egy lány arra hivatkozva hogy megnő az onbizalma es maganak akar tetszeni ezert kivagott meg feszulos haspolokat meg rovid meg kicsi ruhakat akar felvenni?🤔

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát.. szerintem az
2020. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha direkt feszül, nem amiatt mert na alakjára pont jó, akkor az..
2020. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
*ugyanaz a válaszoló voltam
2020. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nem kvás, dde szerintem nem ízléses.
2020. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Ennél összetettebb a dolog. A haspoló, feszülős ruhák, miniszoknyák a társadalom része, és divatosnak vannak beállítva. Gyakorlatilag nagyon hamar elterjedtek, mivel 1., a nagy hőségben praktikusak 2., a kiéhezett kan társadalom preferálja.

Ami pedig divat, az sokaknak megtetszik. A szemünk manipulálva van, egy idő után az erről semlegesen gondolkodók is szimpatizálni tudnak a trendekkel.

Ami pedig trend, abban jól tudjuk magunkat érezni. Nem érezzük, hogy kilógunk a tömegből, beilleszkedünk a társadalomba. Ez pedig igenis adhat önbizalmat.

2020. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem kvás. Én is ilyen vagyok. Nyilván gondolhatja azt mindenki, hogy csak a csajok/pasik kedvéért veszek fel ilyesmit, pedig csak annyi az oka, hogy csinosan érzem jól magam. Majd öregkoromban visszafogok belőle.
2020. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem az. De készülj fel, egyesek szemében mindenki kurvás, aki nem titkolja minden erejével, hogy vonzó adottságai vannak.
2020. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Eléggé
2020. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Hadd hordjon már mindenki olyan ruhát amit csak szeretne, neked komolyan mi közöd van hozzá? Az meg főleg elég gáz, ha valaki személyiségét az öltözködési stílusa alapján akarod meghatározni
2020. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

9esnek: (1.-3. vagyok)

Jó ebben igazat adok, bocsi kérdező (na meg mindenki más is)

2020. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!