Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth stílusu lányként merész...

Goth stílusu lányként merész lenne ez a ruha hétköznapokon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 10. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

láttam "durvábbat" is már,én birom az ilyent:) max. csak az öreg nénik és a konzervatív szülők fognak rossz szemmel nézni,szerintem vállald be.

de azért ne legyen ilyen hosszú,hogyha egy olyan helyre akarsz menni ahol sokan vannak,mert valaki rálép (vagy esetleg te) és elesik:D

de amúgy nagyon szép ruha.

2020. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Megnézném ahogyan a munkahelyeden az irodában, vagy az iskolában, tömegközlekedésen szerencsétlenkedsz azzal a slafrokkal. :D Nem véletlen nem hordanak mostanában ilyen ruhákat: nem praktikus, idegesítő, nehéz viselni.
2020. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez a konkrét ruha nekem nem jön be annyira, de szeretem az ilyen típusú ruhákat. :) Nem is az, hogy merész, de ez a ruha tipikusan az, ami csak a képeken néz ki jól. Mármint, élőben több a hátránya, mint az előnye. A koszos utcákon végighúzni az alját nem valami esztétikus... Szóval magával a ruhával nincs baj, de én nem vennék fel ilyet már csak azért se, mert nem szeretném végighúzni a piszkos földön. De ha ez téged nem zavar, hajrá. :)
2020. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Goth cuccokat hordok én is.

Hosszú szoknyakat harang újjú ruhákat, felsőket és fűzőket.

Viszont mindennek megvan a maga helye. Műterembe összecseszni ezeket a ruhakat nem veszem fel, max ha van bentre váltóruhám.

Amit linkeltél az is hézköznapra nem való.

Nem praktikus 1 nap alatt szétmenne az alja.

2020. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem durva, viszont irdatlan mocskos lesz az alja, rosszabb esetben megeszi a mozgólépcső a bkv-n.
2020. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eskuvoi kep, ilyesmit szerintem a hetkoznapokban roppant praktikatlan hordani a mar fentebb megemlitett indokok miatt.
2020. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép ruha, de vágasd le bokáig vagy térdig érőre.

Bekapja a mozgólépcső/ buszajtó, végighúzod az állatürülékes földön, a villamoson 15 embert kéne megkérned, hogy lépjenek le ruhádról mert leakarsz szállni.

Rengetegen elküldenének az anyádba, mert nem tudnának kikerülni a járdán.


Tényleg szép ruha, de nagyon unpraktikus :)

2020. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Manócska1 ***** válasza:
78%
nekem nem tetszik,nem vennék fel ilyet.
2020. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Elképzeltem ezt a ruhát a hármas metrón... de komolyan minden kutyaszart és csöves húgyot összeszedne, folyton rálépnének, mindenbe beakadna. Uszályos ruhát hordani hétköznap nem merészség, hanem ostobaság kérdése.
2020. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem tettszik, de hétköznapokra kicsit túlzás
2020. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!