Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemista lányok, ti milyen...

Egyetemista lányok, ti milyen táskával jártok iskolába?

Figyelt kérdés
Hátizsák vagy válltáska? Milyen stílusú?

2020. jún. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hátizsákkal. Nem szeretem féloldalasan terhelni a hátamat, mert akkor fáj egy idő után.
2020. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

(Mű)bőr hátizsákkal, amit a Zara férfiosztályán találtam 😄.

Megörültem, amikor megtaláltam, mert női osztályon lehetetlen nagy méretű, mégis jól kinéző táskát találni, ami nem sportos vagy túl tinis.

2020. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egyszerű fekete hátizsákkal, mert legtöbbször elég sok dolgot cipelek magammal, amit nehéz lenne belegyömöszölni egy válltáskába, és számomra kényelmesebb is.
2020. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb méretű hátitáskáim vannak (Deichmann), amikben elfér egy füzet, tolltartó, egy üveg víz és apróságok pl. kulcs, zsepi, vászon bevásárló táska stb. Még van benne hely, de ha ezen kívül viszek magammal valamit (pl. könyv, több füzet, laptop, kaja stb.), akkor azt inkább egy másik vállra akasztható táskában viszem (nem a klasszik női táska, hanem inkább a nagyméretű bevásárlós, anyag vagy vászon táskák).
2020. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy színes viragokkal díszített vászon hátizsákkal, akkor ha viszek magammal laptopot is, ha nem, akkor egy batikolt vászon szatyrot.
2020. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy, kézműves, különleges virágos mintás válltáskàval. Szeretem a szép, minőségi táskákat, de a kényelem is nagyon fontos, hogy beleférjen A4-es füzet, vizes palack, pulcsi. De én általában csak egy füzetet hordok magamnál, ha több lenne, meg könyvek is, akkor lehet a hátizsakra szavaznék.
2020. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól függ, milyen napom van. Ha nincs sok órám és elég a kis füzetem meg cuccaim, egy közepes kis hologramos DRK hátitáskát viszek, viszont ha kell vinnem a nagy mappám vagy papírhalmom, akkor egy normál méretű hátizsák.

A lényeg, hogy csak hátitáska, mert nem bírja az oldalam a többit :D

2020. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MK tote bag (oké lehet más kategória vagyok mert alapvetően főállásban dolgozom már 😅), igazából nem a márka miatt vettem, hanem mert szép elegáns és a fél lakás belefér. Munkából megyek suliba ahonnan sokszor megint munka, szóval fontos volt hogy meg lehessen vele jelenni. Egyébként jó minőségű bőr, bírja a strapát
2020. jún. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel informatikai szakon tanulok, nemigen vannak füzeteim, így válltáskát hordok. Fekete, a C&A-ból van, jópár éves de még mindig semmi baja. Sokan dicsérik a mai napig. :)
2020. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!