Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú nadrágokat...

Milyen típusú nadrágokat ajánlotok utcára egy tinilánynak farmer helyett?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni más típusú nadrágot, hogy ne csak mindig farmert hordjak. Fekete szín érdekelne csak.

Jeggingset próbáltam már, a leggings egyáltalán nem jött be. Tetszenek a lovaglónadrágok, ahhoz hasonlóra gondoltam de nem tudom milyen néven keressem őket (rendes lovaglónadrág illene az utcára egyáltalán?).

Jobban tetszik a szűk fazon, de van rajtam felesleg.

17/L



2020. jún. 12. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A chino nadrágot is kipróbálhatod. A lovagló nadrág is jó utcára főleg, ha csak a fazon olyan.

Van még olyan is, hogy szivarnadrag, de ez elegánsabb.

2020. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
meg vigyázz a lovaglónadrággal, én még nem találtam olyat, ami ne menne egyre összébb mosásról mosásra, hiába a kímélőprogram...
2020. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Kordnadrágok esetleg? Sokan öregesnek találják, de szerintem szépek:


[link]


[link]

2020. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kord tényleg szép, csak könnyen melegem szokott lenni, még télen is és az az anyag szerintem sok lenne.

Összeszedtem a bátorságot a lovaglónadrághoz :)

A chino kellemes meglepetés volt, nagyon tetszik és majd beruházok ilyenre is.

A szivarnadrág is tetszik (de szerintem rajtam béna lenne).

Köszönöm szépen mindenkinek <3

2020. jún. 13. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Én a paper bag nadrágokat szeretem nagyon, kényelmesek és jól néznek ki. :) Pont most rendeltem egy elegánsabbat.

Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
kipróbálhatnál fekete momjeans-t is. Szerintem azok nagyon jók, kb mindenhez mennek és jól is néznek ki.
2020. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!