Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartót hanyszor vesztek...

Melltartót hanyszor vesztek fel? Hany alkalom után mossátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetente váltom.

Ha nagyobb lenne a mellem nyilván többször.

2020. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kb egy hetente, de ez függ a körülményektűl
2020. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Várjunk csak, most jól értem, hogy ugyanazt a fehérneműt egy hétig hordjátok...?
2020. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
3: Nekem a melltartó nem számol fehérneműnek, ami mindennapos váltás az csak bugyi és zokni. 1 hét után se koszos, csak illik lecserélni. Egy nagyobb mellű nőnek nyilván gyakrabban kell (beizzad), meg nyáron mondjuk nem hetente váltom, de feleslegesnek érzem ennyit mosni, így sem húzzák túl sokáig.
2020. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
1 hétig. Nem olyan mint a bugyi,mert azt a nemi szervünkre vesszük,a melltartó meg max koszosodik,vagy izzadt tud lenni de használok izzadásgátlót szóval az nem.
2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom 😆 Otthon vagyon a gyerekkel, de így sem hordok egy melltartót egy hétig.... Basszus
2020. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Bakker, mekkora igénytelenség dúl itt...

Testtel közvetlenül érintkező ruhadarabokat naponta cserélünk. És nem, attól még, hogy izzadásgátlót használsz, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem kell ruhát cserélned vagy zuhanyoznod rendszeresen, hanem azt, hogy ha izzadékonyabb vagy, akkor se fog tenyérnyi sötét folt keletkezni a hónaljadban.

Persze le lehet pontozni, de attól még ugyanúgy elképesztő, hogy itt tartunk 2020-ban. Az eszem megáll.

2020. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tehetném (lenne elég melltartóm), akkor naponta cserélném. Így 2-3 naponta.
2020. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,tényleg nincs rajta semmi különbség,nem lesz izzadt,koszos,nem nyúlik ki(mondjuk kicsi a cicim és nagyon vékony vagyok) pár nap múlva még 100% ugyanolyan mint amikor kiveszem a szekrényből.

De persze ne úgy képzeljétek el,hogy non stop abban vagyok!!!:D úristen:D

Van hogy napi pár órát van rajtam,vagy kevesebbet,mert van egy csomó féle és minden ruhához,programhoz leváltom. Szóval simán kb hetente dobom a szennyesbe de attól még nincs rajtam egy hétig:D

2020. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére nekem van így naponta min 2 szer cserélek. 36N
2020. jún. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!