Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót preferáltok...

Milyen melltartót preferáltok a szivacsos vagy szivacs nélkülit?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 16:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szivacs nélküli, kosaras
2020. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szivacsos.
2020. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szivacsos,de csak amiben vékony szivacs van,amennyi elfedi azt,ha fázom. :)
2020. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szivacsos.

Nem feltétlenül kényelem miatt - szerintem ugyanannyira jó mindkettő.

Inkább az a gond, hogy félek a közvéleménytől.

2020. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen következményre gondolsz?
2020. jún. 15. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az átlátszó mellbimbóra gondolnak, mert az eléggé közönséges hatást kelt.
2020. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 4. közvéleményt írt, nem következményt. Nyilván arra célzott, hogy nem szeretné, ha mindenki látná a bimbóit.

Ezzel egyébként én is így vagyok, ezért viselek szivacsosat.

2020. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Leginkább sport topot/melltartót. Amúgy a minimális szivaccsal rendelkező melltartókat szeretném de már feladtam a küzdelmet hogy normálisat találjak. Nagyon kicsi a mellem és ráadásul hegyes is, nem tölti ki az A kosarat sem, mellesleg ezek a pici melltartók tele vannak nyomva szivaccsal. Szóval maradt a tini-top meg a sport cucc.
2020. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagy a mellem és gyűlölöm a merevítős melltartókat, ezek többségében meg van szivacs ugye. Egyetlen egyszer sikerült olyan találnom ami tényleg tökéletes volt, de kinőttem. A mostaniak kényelmetlenek, nyomnak, nem érzem jól magam bennük.

Nemrég találtam egy egész szép merevítő és szivacs nélküli melltartót ami nem úgy néz ki mint ha egy 90 éves néni hordaná. Szuper kényelmes, bár nem ad olyan formát a mellemnek mint egy merevítős, és vékonyabb felsőknél látszik a bimbim. Viszont inkább veszek fel egy picit vastagabb anyagú pólót, de többet nem vagyok hajlandó merevítős melltartót felvenni.

2020. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szivacsos általában, de csak ha vékony, nekem az kényelmesebb:)
2020. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!