Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi létemre miért szeretek...

Férfi létemre miért szeretek női tangát hordani?

Figyelt kérdés

23 éves hetero vagyok, volt több kapcsolatom és jól kijöttem velük, viszont van bennem egy furcsa vonzódás a női tangák iránt. Nem a csipkés, giccses kiviteleket hanem a sima fekete hagyományos tangákat kedvelem. Valahogy szeretem, hogy a seggemben van a pántja, kényelmesnek találom és izgatónak.

Volt is tangám de a bűntudat miatt kidobtam és már évek óta nem húztam fel, viszont folyamatosan van bennem egy hiányérzet, hogy jó lenne. Nem vagyok meleg, és nem is találom ezt normálisnak de van bennem egy ilyen vágy. Mi erről a véleményetek?


2020. jún. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a dologgal, de nekem vannak férfi tangáim is, és azokat hordom rendszeresen. A nőit is szeretem, hordom is, lényeg hogy valamilyen tangában legyek. :) Én idővel kidobtam az összes másfajta alsómat. Már csak tangáim vannak, így rá vagyok kényszerülve ezáltal is, hogy tangát hordjak. :)
2020. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem szégyenled amikor esetleg mások is látják? Mennyire elfogadóak ezzel kapcsolatban?
2020. jún. 15. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Eleinte volt bennem még egy kis félsz, hogy mint gondolnak mások. De ez szép lassan elmúlt. Ma már nem érdekel ki mit gondol róla, voltam pár olyan helyen ahol láthatták rajtam.


Számomra is nagyon izgató hogy a pántja bevág, de ezt hamar megszoktam, és ma már nem is érzem. Viszont ha olyan helyre megyek ahol lekerül a nadrág, akkor a mai napig nagyon izgató érzés fog el hogy látnak benne. Eddig mindenki maximálisan elfogadta, sosem volt gondom belőle. A csajoknak is bejött, egyik sem mondta hogy úristen. Persze az első pár randin férfi tangát hordtam, csak később mutattam meg a nőiket. :)

2020. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a nylonharisnyával vagyok így, sokáig szégyelltem, de nem szégyen és meleges. Azt hord az ember amibe jól érzi magát!
2020. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

4!

Ezzel vigyázz mert mindjárt jönnek az igazi férfiak és jól megmondják a véleményüket neked is úgy mint nekem tették...

F.

2020. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leszarom, 😄
2020. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert fetisiszta vagy!Én a harisnyákkal vagyok így,de nem tudja rólam senki sem.
2020. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!