Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok szép alkalmi...

Honnan tudok szép alkalmi ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Esküvőre szeretnek ruhát.

2020. jún. 17. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Találsz akár a H&M oldalán is.

De amúgy beírod a google-n hogy alkalmi ruha és kiad 8 millió oldalt.

Erre még nem jöttél rá?

2020. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is ilyen gondban vagyok. Eddig még semmi normálisat nem találtam. Google kereső alapján néztem, de minddel volt valami bajom. Ugye fekete, piros, fehér, ekrü, nagyon pasztell beige vagy rózsaszínt vendégnek nem illik, de a legtöbb ruha nincs más színben. Vagy az anyaga gagyi, vagy közönséges, vagy a szabása rossz stb. Külföldi oldalakon találok inkább olyat ami tetszik, az about you-n is volt pár, de azt is nagyon át kell nézni (meg a normális ruhák ott mocsok drágák).
2020. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első kommentelő!

Remélem rájöttél,hogy egy paraszt vagy! 😊

2020. jún. 17. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Orsay webshopja?

Aboutyou, Glami (ezek gyűjtőoldalak) vagy használtan ruhaözön, gardróbcsere...

Igaza van az elsőnek. Google a barátod. Nézelődj, keresgélj.

Mi sajnos nem tudjuk, hogy milyen az ízlésed, milyet keresel, milyen árfekvésben.

2020. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,google a barátom.

De gondoltam lesznek olyan emberek akik esetleg rendeltek már és be is vállt neki.

2020. jún. 17. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A bonprix-en vannak vásárlói vélemények a ruhák alatt, ezért onnan érdemes, mert sok vélemény alapján könnyebb reális döntést hozni, ezért őket ajánlom.
2020. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!