Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az öltözék egy fiún/férf...

Mi az az öltözék egy fiún/férfin amire azt mondjátok, hogy "b*zis"?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen öltözet van előttetek amire bátran lehomároznátok egy hím nemű személyt.


Mi az ami már túlzás egy férfi öltözködésben?



2020. jún. 17. 23:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nincs túlzás. én rendkivül szeretem amikor egy férfi a feminim oldalát is megmutassa.

de,hogyha kéne példát mondjak én azt vettem észre,hogy inkább a szűkebb ruhákra szokták mondani ezt.

2020. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Amúgy csak azért kérdeztem mert ma a boltban vásároltam magamnak néhány pólót, de nem figyeltem a méretezést, csak tetszés alapján levettem és véletlenül S-set hoztam el amely a 187 centimhez nem épp a legjobb :D

Rám jön egyébként mert vékony vagyok nagyon, csak olyan furán mutat. Ugyebár hébe-hóba el-el járok kondizni is, de csak a mozgás szeretete miatt (én sose szerettem mutogatni magam, nem igazán érdekelt a testépítés) így a felső testemen kissé meglátszik aztán ez még tovább csúfítja szerintem. Legalább is a legtöbb embernek az jöhet le ebből, hogy azzal a kis darázscsípéssel akarok felvágni és attól tartok, hogy b*zisnak fogják tartani. 😅

Szerintetek nagyon gáz?

2020. jún. 17. 23:46
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól érzed magad benne nem gáz. Mármint szerintem csak az gáz, amit az ember gáznak ériz magán.


Bár lehet nem én vagyok a legmegfelelőbb személy, hogy ezt megítéljem. Túlságosan bejönnek a feminimebb srácok, akikre már rámondják, hogy bzis...

2020. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
Én nem-bináris vagyok, eredetileg fiú, de mindig is feminim voltam, most is lányosabb ruhákba járok, nyilván szoknya meg tipikus női ruhák nem, csak női garbó, hosszú felsőrész, ilyenek.
2020. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát van sok retardált akik mindent bzisnak tart.
2020. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
#5 Egyetértek
2020. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
6%
Ha látszik hogy túl sokat foglalkozik magával
2020. jún. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
#7 Jobb, mintha igénytelen lenne
2020. jún. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem értem miért kell annyira bunkónak lenni, hogy utcán kínyílvánítsa a véleményét? Gyerekes. Én soha eszembe nem jutna valakit a ruhája alapján megszólni.
2020. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
Bokavillantós, szűk farmer, szaggatott térddel.
2020. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!