Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, nektek milyen mintás és...

Nők, nektek milyen mintás és színű zakó tetszene egy férfin? Csak fekete vagy szeretitek a színeset is?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Csak fekete, vagy sötét kék.

A mintásakat egyáltalán nem szeretem.

19

2020. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik bármi, ami passzol az öltözékhez. Oké, ne legyen rózsaszín vagy valamilyen rikító színű, de a mintás is mehet.
2020. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A sötétkéket, sötés- vagy világos szürkét szeretem még. Illetve láttam már nagyon szép sötétvöröset is, az egész különleges volt. Nehéz elmagyarázni, mert a pirossal/vörössel könnyű mellényúlni, de az a konkrét zakó nagyon szépen nézett ki. A fekete amúgy inkább csak nagyon formális eseményekre való.


De az ilyen szivárványszínekben pompázótól falnak tudok menni. :D Most legyen valaki vagy elegáns, vagy ne, de ez a kettő ötvözete inkább nevetséges. Szerintem. Persze biztos van, akinek tetszik, mert nem vagyunk egyformák, és ez így jó.

2020. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak fekete. Sőt, a teljesen fekete az pont nem. Az temetésre való.

Lehet bármilyen színű. Klasszikus öltönyöknél is a barna, kék, szürke mindenféle árnyalata megjelenik. De vannak jó mintásak is. Önmagában mintás, vagy egy másik színnel kombinálva.

És egy sportosabb viselethez jobban illik egy lazább, kevésbé klasszikus zakó.

2020. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem zakó közül az összeset szeretem. Ezek között van szürkés kék, sötétkék, szürke és világos kék. Vannak kockásak, simák és van egy nagyon különleges.
2020. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, szürke, barna, esetleg még sötétkék. Mintásak közül pedig nekem legfeljebb csak a hajszálcsíkos mintázat jön be.

Minden mást én már túl rikítónak és feltűnőnek találok egy pasin, de persze ha valakinek valami más stílus jön be és olyat hord, attól még senkit sem fogok elítélni.

2020. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Mintás semmiképpen, fekete, grafit, sötétkék
2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sötétkék tetszik legjobban, de a fekete, más árnyalatú kék vagy szürke is tetszik. Az ilyen nagyon színesek nekem nem jönnek be. Mintának meg max kockásat vagy hajszálcsíkosat tudnék elképzelni, ami még elegáns.
2020. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a színesek, mintásak, meg a hagyományos fekete, diplomata kék is tetszenek. A színeseket, mintásakat inkább hétköznapra tudom ellepzelni a hagyományosat meg ünnepekre.
2020. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alkalomtól, viselőtől függ. Fekete, szürke, diplomatakék, hajszálcsíkos vagy hajszálkockás darabokkal nehéz melléfogni. Ha előnyös a szín a viselőnek, jó kiegészítőkkel hordja akkor tud nagyon elegáns lenni a bordó, sötétlila, sötétzöld, drapp, türkiz vagy élénkebb kék is, kifejezetten szeretem őket. Hagyományosabb elegáns helyekre nem feltétlen alkalmas, de ha valakinek van annyira erős személyisége, kisugárzása ami elbír egy ilyet akkor a határ a csillagos ég, láttam már rózsaszín meg virágmintás öltönyöket is amik tetszettek. Nyilván ezekkel vigyázni kell, halvány a vonal a divatteremtő és a bohóc között, de ha valaki élvezi, támogatom a vonalon egyensúlyozást.
2020. jún. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!