Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér slim fit férfi farmert...

Fehér slim fit férfi farmert hogyan kell hordani?

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki milyen színű cipő ilikk hozzá és milyen stílusú? Illetve a milyen színű legyen a hosszú zokni? Vagy inkább turjem le hogy ne látszódjon a zokni? Felsőnek fekete feszülős póló jó? Vagy milyen szín megy hozzá? Magas vékony vagyok


2020. jún. 23. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A fehérhez nagyjából minden szín megy :D Bár sokan azonosat, vagy nagyon hasonló színű darabot nem szeretnek felvenni fehérhez (meg más színből sem azonosat), mert "összefolyik" a szett, amiben van is némi igazság...Cipő stílusban, hm, az alacsony szárúak inkább, Vans, Converse, UB, NMD, Yeezy, AF. Hajtva és anélkül is jó. Ez a cipőtől függ. A zokni színe szintén. Legalábbis szerintem.
2020. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja, az lemaradt, hogy a képen látható "kezdéshez" kék vagy piros cipőt vennék fel. Ha nem vagy annyira oda a színekért, akkor feketét. Bár az is szín :D Mondjuk a snookerben sem nevezik színesnek a piros golyót...
2020. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha hajtva van akkor boka zokni nem? Felső ruházatbol milyen színű póló pulcsi megy hozzá? Sose hordtam még fehér farmert így nemsok ötletem van
2020. jún. 23. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hm, ez egyéni, kinek mi tetszik, de felhajtás mellé is lehet rövid és hsszú zoknit is venni. Próbálgatni kell, melyik kombináció tetszik rajtad legjobban. Tegyük fel, hogy a cipő fekete, a gatya ugye adott, akkor fentre vennék színeset, valami élénket. Kéket, zöldet, pirosat.
2020. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fekete alapon fehér csikos Superstar jó lehet hozzá?
2020. jún. 23. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem állati jól nézne ki Superstarral.
2020. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!