Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női nyári sportcipőt...

Milyen női nyári sportcipőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen vékonyabb anyagú nyári cportcipők, ilyet szeretnék venni, de nem tudom, melyik tipus, márka az, ami kényelmes és tartós is. Erről szeretnék tapasztalatokat.

Pl. Skechers-ek szépek, kényelmesnek is látszanak, meg láttam Deichmannban is olyanokat, amik külsőre elég jók, de nem vagyok benne biztos, hogy nagyon tartós lenne...

Szivesen fogadok tanácsot ebben, köszi előre is :)


2020. jún. 26. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Tamaris cipőket nagyon szeretem. Nekem nagyon kényelmesek. Most akció is van náluk.
2020. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Vans, New Balance

Nem tudom milyen a Skechers, de ha a Deichmannban lehet kapni, akkor nem lehet valami minőségi. Ott vásárolt sportcipőim 1 év használat után tönkrementek, de a Vansjeimet már 3 éve hordom.

2020. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: bocsi, javitanék, a Skechers nem a Deichmann márkája, hanem egy különálló, kimondottan minőségi, kényelmes cipőket gyártó márka, csekkold le őket neten, nekem vannak belőle utcai cipőim is, memory foam-os talpúak, bátran merem ajánlani.

Árulják őket a Deichmannban is, ahogy Adidas, Nike stb cipőket is, de vannak különálló Skechers márkaboltok is. A deichmannos cipőkön itt nem őket értettem, hanem ezeket a tipikus deichmann "saját márkás" cipőket, amik külsőre mutatósak, de nem igazán merném megvenni, az általad is emlitett okból kifolyólag.

2020. jún. 26. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok sportcipőm volt eddig, általában Adidas, Nike, Vans is, most utoljára kipróbáltam egy Skecherst és pozitív csalódás volt. Egyik legkényelmesebb cipőm eddig.:)
2020. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nyári ciponek általában vagy Toms vagy Vans cipőket hordok. A Tomsban az a jo, hogy tenyleg elég vékony, szuper kényelmes es nekem van olyan darab belőle,amit 5 eve vettem es még mindig szuper. En személy szerint ezeket ajánlom :)
2020. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én, ha nyáron sportcipőt hordok, akkor Adidas, vagy Puma a kedvencem. A Newbalance sem rossz, de abból kevés ami tényleg tetszik. Jah, és természetesen a classic Converse tornacipő, bár az nem kifejezetten sportcipő, viszont nagyon tudom ajánlani, mert praktikus is, és kényelmes.
2020. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!