Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikini állna jól...

Milyen bikini állna jól nagymellű(, de vékony) lányoknak?

Figyelt kérdés
65/E mellem van és főként rejtegetni szeretném őket. Nincs fenekem, így nagyon aránytalan az egész testem (pedig edzek fenékre,de semmit sem segít..). Ahogy néztem szinte minden bikinit kismellű lányoknak terveztek, így teljesen tanácstalan lettem. Emiatt fodrosra és/vagy szoknyásra gondoltam, de olyanokat a legtöbb esetben gyerekeknek árulnak:(

2020. jún. 26. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészes amiben van beépítve rendes kosár?


Felsőnek rendes melltartó fazonút vegyél, a bugyiból a fodros, színes, nagy mintás a jó ötlet. Esetleg keresztben csíkos,abból is a vastag csíkos mintájú.

2020. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A csíkosakat egyáltalán nem szeretem. Egy színűre vagy pöttyösre gondoltam. Igen, olyat szeretnék amibe be van építve kosár. Ott van gond, hogy a rendes melltartófazonú remek meg minden, de olyasmi kéne ami takarna is valamennyit a melleim formáiból, nagyságából és úgy mindenből amit csak lehet takarni.
2020. jún. 26. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem hasonlóak a méreteim, mint neked (70E). A neten szoktam keresgélni, nem egyszerű. A rendes melltartó fazon az tart rendesen, mivel az a merevítős, állítható pántos. Sokat kell keresgélni, a pénzt nem sajnálni rá. Sajnos ez van, mi nem nagyon kapunk pár ezerért fürdőruhát.
2020. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Kedves E-s lányok. :-)

Álom álom, édes álom.

(maradtok nekem)

2020. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekünk meg valószínűleg a te méreted(4es), szóval nem kell mondani. Elegem van abból, hogy a csapból is az folyik amit te mondasz. Több hasonló jellegű 0 segítséget tartalmazó kommentet nem szeretnék kapni.
2020. jún. 28. 15:26
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

4-es vagyok.

Nos akkor tényleges segitség :

googleba : big breast bikini t beirod és 865e rendelhetőt látsz.

Tudom, nem tudod felrpóbálni előtte, de azért irányadónak csak jó :-)


[link]


Ez egy pl. de én most 5 perc alatt kb 20-at néztem meg, E-s vagy nagyobbat.

Úgyhogy nem kell elkeseredni, segitőszándék van bennem bőven, nem itt, hanem kint az utcán, hétköznapokban.


(De ezt itt senki sem hiszi el soha, mindenki csak kostólgat, bármire, bármit irok. Azért mert abszolut nyiltan irok szexualitásról csiklókról, mellekről, nem jelenti azt, hogy azonnal meg is akarom dugni az illetőt, de mindegy.)


Szóval lehet találni bőven, ez a lényeg.

2020. jún. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 Bocs, de ez amit linkeltél senmire nem jó. Ez kismellű nőknek való.
2020. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Igazad van 7-es.

Nézz körül egy kicsit, ha érintett vagy a dologban.

Ha nem akkor meg ne negativkodj azonnal :-)

2020. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért még köszönöm 4es, hogy próbáltál segíteni:)
2020. jún. 29. 14:14
 10/16 anonim válasza:
Monokini :)
2020. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!