Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megnézitek a strandon az...

Megnézitek a strandon az átlagtòl eltérô alkatú embereket, vagy nem foglalkozol velük ?

Figyelt kérdés
Ùgy értem, ha nagyon vékony / jòval teltebb nôt/ ffit látsz, akkor alkotsz e magadban / masokkal velemenyt rola, cikized e, vagy egyaltalan nem erdekel?

#Bikini body
2020. jún. 27. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Fel sem tunik
Eszreveszem, de nem erdekel
Eszreveszem, es magamban cikinek tartom
Eszreveszem, es a tarsasaggal ki is nevetjuk
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Észrevenni észreveszem, ha valakinek nagyon feltűnő a külseje az átlaghoz képest. Szerintem mindenki így van ezzel. Viszont soha nem bámulok és nem teszek megjegyzést, nem beszélek ki ezért senkit.

Nekem meg elég fehér a bőröm, hallottam már, hogy valami bunkó röhögve megjegyzést tett rám emiatt. Szerintem ez őt minősíti. Nem kell ezzel foglalkozni.

2020. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kerdest az ihlette, h mindig kicsit irigyelve tekintettem azokra, akik a tobbiekkel nem torodve jol tudtak erezni magukat a strandon, legyenek nadszal vekonyak v teltek / koverek, de inkabb koverek, mivel en magam is utobbihoz tartozom. Annyi a „ szerencsem“, hogy azert nem az a nagyon kover verzio, nem zsiros, hanem husos, szval van vmi formam - nem mentegetesbol, a tulsuly az tulsuly persze :D, csak azert nem az a szetfolyo verzio.
2020. jún. 27. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Engem leginkább azért néznek meg, mert nőként szép sportos, enyhén izmos testem, vékony derekam és kerek popsim van.


A többieket megnézem, de nem foglalkozom velük.


Kérdező, kívánom, hogy ha célod, hogy lefogyj, akkor sikerüljön ezt elérned. :)

2020. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
A kövérektől kicsit liftezik a gyomrom,de azzal tele van akár a villamos is. Amúgy nem méregetni járok oda.
2020. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Laylah ***** válasza:
100%
Én nem nézem, nem nézelődni járok oda, hanem, hogy jól érezzem magam azzal/azokkal, akivel/akikkel megyek.
2020. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Észreveszem, de nem érdekel, az csak egy másik ember a strandon, aki valószínűleg ugyanazért van ott, mint én, hogy kikapcsolódjon. Nem is értem, hogy jön bárki ahhoz, hogy másnak a testét kritizálja. Strandolni azért jár az ember, hogy jól érezze megát. Aki meg hangosan megjegyzést tesz, vagy kineveti azt, aki számára nem szép, annak valószínűleg annyi esze és önkritikája lehet, hogy nem éri meg adni a véleményére.

A nyár, a strandolás és a jó élmények mindenkinek járnak kortól, nemtől és testalkattól függetlenül.

2020. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy 30 körüli nőt láttam, fura volt a járása. Ahogy közelebb ért, láttam az egyik lába hiányik, egy rövid csonk volt a helyén. A nő olyan büszkén, egyenesen járt, hogy elhűltem.

Este is láttam, de akkor már rövidnadrágban volt, akkor már viselte a művégtagját.

2021. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kerdes kiirasa ota 28 kgt fogytam, es jelentem, ugyanolyan erzessel megyek ki a strandra most is :D szval ez valoban abszolut fejben dol el
2021. aug. 23. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok a sikerednek. ☺️
2021. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2021. aug. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!