Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A forrónaci tavaly is divat...

A forrónaci tavaly is divat volt, mert idén sokan hordják?

Figyelt kérdés
Tavaly nem volt ilyen meleg?

2020. jún. 27. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát szerintem nem a meleg miatt hordják. Igen tavaly is divat volt. Feltünésből hordják, mert harisnyát is többen vesznek fel hozzá.
2020. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én még csak egy lányon láttam harisnyával. Így is átütött a lábszárán, hogy erősen visszeres.

Lehet tavaly nem voltam annyit a belvárosban. Kertvárosban lakom, és akkor még közelben volt a munkahelyem.

2020. jún. 27. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
És ha visszeres? Mit zavar az téged? És ha narancsbőre van? Kit érdekel. Kevesebbet kellene másokkal foglalkozni.
2020. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát pedig sokan hordják harisnyával, csak testszínűt lehet nem tűnik fel.

Amúgy sok visszér meg bőrhibás nő hord rövidet, nem számít nekik.

2020. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nem problémáztam rajta. Ezt ti kezdtétek. Én csak megjegyeztem, hogy egy lányon láttam csak itt harísnyával, és igen testszínű harísnyában, aminek ez lehetet az oka. Ennyi.

Rengetegen meg jól láthatóan nem volt harisnya.

Tőlem mindenki azt hord az utcán amit akar.

Éltem tíz évet Londonban, ott rengeteg travi volt. Nem vagyok meleg, de az ő dolguk.

2020. jún. 27. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Évek óta rengetegen hordják. Ha jól emlékszem 2016-ban voltunk Prágában, akkor szórakoztunk azzal, hogy számoltuk a kilógó seggeket.
2020. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Itt ahol élek, miniszoknyát még hétvégén este is ritkán látni. Budapesten meg nagyon gyakori viselet. Lehet ide idén ért el akkor.
2020. jún. 27. 23:12
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Az elmúlt években kifejezetten divat volt. Nekem úgy tűnt, hogy az idei melegebb napokon ehhez képest kicsit talán kevesebbszer fordult elő, legalábbis Budapesten. Biztos benne van, hogy a korábbi években markánsabban indított a nyár, nem ilyen ímmel-ámmal, hogy június végén van először tartós nyárias idő. Valamint nem igazán vannak külföldi turisták, akik ugye itt bátrabbra szokták venni az öltözködést, másrészt ha hűvösebb helyről jönnek, akkor már húsz fokban is nekivetkőznek.
2020. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, Pesten gyakran másképp öltöznek. Ott felnőtt nőkön is látni, vidéken csak kamasz lányokon.
2020. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, amiből picit lóg ki, úgy 1 centire. Az gáz?
2020. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!