Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezek a felsők...

Szerintetek ezek a felsők tényleg eredetiek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 30. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2020. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem. Másrészt, minek megvenni használtam 7000 forintért egy ilyen felsőt, ha ennyiért tudsz akár 15 pólót is turkálni (és vannak ilyen jók)?
2020. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem eredeti, címkén szerintem látszik is. Nem vásárlójelölt vagyok, mert nem stílusom, csak láttam, hogy 7000Ft és nem tűnik eredetinek, vajon van aki megveszi ennyiért? Meg ha eredeti is lenne, 7 ezerért sokallom én is, mert használt. Sok hasonló hirdetést látok amúgy, úgy tűnik van rá kereslet.
2020. jún. 30. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy eredetiek, ez egy csilliomodik Kínából droppshippingelő oldal gagyi kamu termékekkel.
2020. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom, hogy ironizálsz-e csak, de az oldal nem volt olyan rossz régebben. Mostanában sajnos sokat fagy meg ilyesmi hamis dolgokkal van tele, de gondolom erre lett igény.🤷‍♀️
2020. jún. 30. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ironizálnék?


"Gucci" öv, 2600Ft-ért, egy ilyen oldalt ki a franc tud komolyan venni?

2020. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs most hogy megnéztem jobban ez egy adok veszek jellegű oldal lényegében, csak egy platform az eladásra. De akkor megint ott vagyunk hogy bárki bármilyen kamu terméket tesz fel amit akar, aztán próbálja nyomott áron eredetinek kamuzva eladni.
2020. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!