Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy H&M-ben vásárolt...

Van egy H&M-ben vásárolt rövidnacim ami oldalt megkötős, az eredeti masni sajnos az egyik oldalon szétjött. Fogalmam sincsen hogy hogyan lehetne megkötni. Ebben kérnék segítséget?!

Figyelt kérdés

A szétjött masni [link]

Az eredeti masni [link]



2020. jún. 30. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
De most tulajdonképpen mi a gond? Kibomlott a masni, és újra kéne kötnöd, ez a probléma?
2020. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ez a probléma.
2020. jún. 30. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
keress tutorialvideót masnikötésről... írásban sokkal bonyolultabb mint megmutatva (btw tényleg nem tudsz masnit kötni?)
2020. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a masnikötéssel van a probléma. Mint azt látod is csatoltam kettő képet. Össze van varva a két szál amiből masnit kellene kötni. Így elég nehéz kitalálni mégis hogy kell megkötni. Szerintem nem nézted meg a képeket.
2020. jún. 30. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:

ja ennyire tüzetesen nem néztem át...

vagy szétvágod, hogy legyen két vége, mint az egyben lévő masninak, vagy csak úgy simán fogod a hurkot, hajtasz belőle két hurkot, átdugod egymáson és kész a masni... végtelen szálra ugyanúgy kötsz masnit, mint végesre, csak nem lesz a végén két lifegő.

2020. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagy küzdelmek árán de sikerült, addig-addig hajtogattam amíg kész lett. Azt kell mondjam, hogy szebb mint az eredeti masni. Köszönöm a választ, segítséget.
2020. jún. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!