Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van meg itt olyan aki nem...

Van meg itt olyan aki nem szereti a rovidnadragot es nyaron is hosszunadragot hord?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 08:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Miért ne hordanának? Sok munkahelyen hordanak térdnacit a nők, mert az már elfogadott.


Megkérdezhetem amúgy, hogy mi volt a gond a válaszommal? (16)

2020. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Létezik női capri nadrág és térd fölé érő is.
2020. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Gond nincsen, csak furcsáltam, hogy itt sokan megrömönyödnek ha egy férfi rövidnadrágban van mert neki épp nem jön be a kapri stílus és azt szokták írni,hogy az a női fazon, férfiak kaprit meg bermudát hordanak.

Jó oké, de most meg látom a válaszodban, hogy te térdig érőt veszel fel nő létedre.

Holott férfiben is van rövid nadrág tehát nem értem a zúgolódókat.

2020. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a forró naci kifejezetten nőknek való, a többi hosszból női és férfi egyaránt van.
2020. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Jó hát nem franciabugyit (forrónaci) gondoltam féfiakra, de egy combközéptől 5-6 centivel feljebb lévő az már rövidnadrág hivatalosan.
2020. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Pár éve nyáron is csak vékony hosszúnadrágot hordtam (télen meg vastagat, harisnyával), mert akkor rövidnadrágból szinte csak p*csanacit lehetett kapni, amit nem szerettem, mert kényelmetlen volt, nem tudtam benne se törökülésben, se a felhúzott lábbal ülni, mert nem takart eleget.


Tavaly találtam olyan rövidnadrágot, ami eleget takar, farmer, de kényelmes, most főleg azt hordok, de néha így is felveszem a hosszút, amikor olyan kedvem van :)

2020. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Utcán és otthon is hosszú nadrág és pulcsi
2020. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!