Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A teljesen fekete sportcipőhöz...

A teljesen fekete sportcipőhöz ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ez lehet egy fura kérdés,vagy esetleg rosszul kérdezem,de sajnos nem vagyok nagy divat szakértő,még egy picit sem.

Általában fekete ruhákat hordok,meg pulcsikat ezért nem is gondolkodtam még el azon hogy ezek mennyire passzolnak,mert úgy voltam vele hogy a fekete megy mindenhez.De most hogy 17 lettem úgy érzem nekem is elkéne oda figyelni a "szettekre",hogy így mi passzol mihez.

És igazából ötleteket szeretnék kérni,hogy egy teljesen fekete sportcipőhöz,ti mit vennétek fel,és mit nem.



2020. júl. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A feketéhez szinte minden megy. Én ilyen meleg időben a fekete sportcipőmhöz kék farmer rövidnadrágot és egy fekete felsőt húznék.
2020. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehéret nem vennék fel.
2020. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jót kérdezel személyemben:D Kizárólag feketét viselek mindenből. A kivétel a fehér cipőtalprész és a fehér csík némelyik pulcsimban:D
2020. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy kedvem tartja.

Pont az a jó, hogy minden színhez jó

2020. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete cipohoz én fekete nadrágot vennek fel, egy szines pólóval. Pl: citromsárga, kék, piros, fehér.
2020. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!