Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mennyire jó a pánt...

Lányok, mennyire jó a pánt nélküli melltartó?

Figyelt kérdés

Még sosem volt rajtam ilyen és nem tudom mennyire jó. Nem csúszik le, nem muzdul el?

70a a méretem



2020. júl. 5. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy legyen benne szilikon csík. Mivel nincs nagy melled, ezért valószínűleg neked be fog vállni.
2020. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bevált, nem mozdul el, a helyén marad, olyan a fazonja, ami nem áll el, reggel mikor felveszem, picit jobban meg kell igazítani, mint egy sima pántosat, hogy tényleg a helyén legyen, de ennyi.

75b a méretem

2020. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Megkérdezhetem honnan vetted?
2020. júl. 5. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A KöKi terminálban vásárolok Lemila fehérneműt.(like lingore)

Van Újpesten és Kőbányán is boltjuk.

A kínai üzletekben is megtalálhatóak, ám ez csak az árszinvonal, nem a termék minősége, átlag 3év amire a kedvencet leharcolom(szinte csak azt hordom, mosom, teregetés, néha gyakran rosszul).(magyar cég)

Kényelmesek, mérethelyesek, jó minőség.

2020. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mozdul el ha a megfelelő meretet es fazont valasztod.

Nekem 70B a méretem a tezenis-ben vettem a legjobb balkonet fazonú pántnélküli meltartóimat.


Mondjuk a szilikon csík engem ilyenkor nyáron nagyon izzaszt de kibírható

2020. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sweetilla ***** válasza:
100%
Én nemrég rendeltem a H&M-ből pánt nélküli melltartót, és teljesen jó rám, csak ajánlani tudom! A méretem általában 75B, és úgy érzem, ez lehetett volna picit kisebb is, de szerintem a 70B meg már túl kicsi lett volna.
2020. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is beválik, szeretem. A szilikon tényleg fontos, mert különben lecsúszik, igazgatni kell. Tezenisben vettem legutóbb, számomra tökéletes.
2020. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!