Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetetek ez a táska...

Szerintetetek ez a táska gimibe mrgfelelő?

Figyelt kérdés

[link]

(a pottyos).

A kerdest ertem kinezetre, meretre



2020. júl. 8. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, aranyosan néz ki, jó kis csajos, de praktikus is, vastagok a pántjai meg bélelt a háta, szóval az se gáz, ha sok dolgot viszel benne.

A Budmil táskák pedig tapasztalatom szerint elég jó minőségűek szoktak lenni, megérik az árukat.

2020. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Én most fogok gimibe menni, de nálunk már 8.ba sem hordott senki ilyesmi táskát. Nekem is közel áll a szívemhez ez a márka, de én nekem ez nem gimis beütésű. Viszont ha neked ez tetszik, akkor ilyet, hordjál, mert az a lényeg h jól érezd magad a bőrödben.
2020. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ha tetszik vedd meg. :) Gimisek mondjuk tényleg nem feltétlen hordanak ilyen fazont, de a hátad meg fogja hálálni. Ezzel a pöttyös mintával egyébként szerintem nincs ilyen gyerek-hátizsák hatása, nagyon csinos, és tényleg jó márka.
2020. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha tetszik, nyugodtan vedd meg. Jól néz ki, tartósabb is és csajos. :)
2020. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nagyon ronda
2020. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hátitáskával jártam végig a 4 évet, szóval no para :-) Pedig nekünk nem kellett végtelen sok könyvet cipelni, volt benn szekrényünk és csak azt vittük haza, amiben éppen házi volt.
2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 6 éves Budmil oldaltáskám, egyetlen szakadás sincs rajta, pedig volt használva rendesen. Aki kételkedik (bár a kérdező már vagy megvette végül vagy nem), hogy megérik-e az árukat, annak azt mondom, hogy abszolút!

Amúgy nem tudom, mi ez a “gimis kinézet” meg ilyenek. Pont ugyanolyan gyakori a hátizsák ott, mint alsóbb évfolyamokon, sőt még egyetemre is csomóan azzal járnak. Persze minden évben van pár kis kilencedikes hercegnő, aki beállít egy kézitáskával, hiszen ő már nem “kislány”, hanem GIMIS, a hátizsák meg fujj de dedós, de 90%-uk rájön, hogy nem véletlen nem arra való az a kis női tatyó, amire használni akarják iskolásként és normális iskolatáskát kezdenek hordani ők is.

Aki attól fél, hogy gáz lesz hátizsákkal menni középiskolába, az feleslegesen aggódik, senki se fogja ezért cikizni.

2020. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!