Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk,lányok! Szerintetek a...

Fiúk,lányok! Szerintetek a mom jeans jól néz ki? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Pl egy magas,vékony lányon előnyösebben hat,nem?
2020. júl. 8. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Igen,tetszik
Számomra semleges
Nem tetszik!
75 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha formátlanul vézna, akkor ezt a tényt talán segít elfedni, egyébként viszont nem egy vonzó ruhadarab.
2020. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én lányként szeretem, pl. ilyen melegben sokkal kényelmesebb, hogy nem tapad rám, szellősebb picit, plusz eleve imádok mindent ami 90-es évek, szóval én nagyon örülök, hogy megint divatba jöttek.

Eddig viszont minden pasitól azt hallottam, hogy borzalom, tepsisegget csinál, tüdőgatya, mindenki tramplinak néz ki benne, stb. Nem nagyon mozgat meg, nem nekik öltözöm, ahogy szerintem egy nő sem, mert nézzünk szembe a tényekkel: a nők nagy százaléka magának és a többi nőnek öltözik, ha a pasiknak akarnék tetszeni, akkor fehérneműben mennék az utcára.

Hordjad nyugodtan, ha tetszik.

2020. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nincs olyan nő a bolygón, aki ne nézne ki benne borzasztóan idétlenül és ezt nőként írom. Annyi normális fazon van, nem értem, hogy pont ezt hogyan kaphatták fel. Ettől függetlenül ha tetszik, hordd jó szívvel és ne foglalkozz mások véleményével, a lényeg, hogy neked mi tetszik :)
2020. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azért szeretem mert igaz vékony vagyok de azért van alakom és a testhez álló farmerek vagy bármilyen más nadrágokban elég kényelmetlenül érzem magam mintha "túl vékony és magas" lennék.
2020. júl. 8. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Elég meleg benyomást kelt.
2020. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
En lányként nagyon szeretem, kényelmes, illetve -szerintem es masok szerint- jol all, illetve a stílusomhoz ez passzol. Ha jó minőségű, illetve jo szabású, amit veszel, akkor nem hiszem, hogy melléfogás, persze mindenkinek mas az ízlése. Nekem egy pull and bear illetve Levi’s MOM jeansek vannak, ezek strapabírók is :)
2020. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is undorító, de elég uncsi lenne a világ ha mindenki ugyanúgy öltözne.
2020. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha 50 kilo vagy az alatti a lány/nő akkor nem rossz, egyébként egy csodás, formátlan bálnát varázsol minden nőből.
2020. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Undorító az biztos. Szűk gatya jobb.
2021. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!