Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik online ruhaboltnak...

Melyik online ruhaboltnak vannakba legbarátibb árai?

Figyelt kérdés
Asos- on nézegettem ruhákat, kicsit sokallom az árakat ott. About you-n nem igazán találtam semmit ami tetszene.

2020. júl. 16. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen a ketton vannak altalaban jo akciok meg kuponkodok. Igaz mindegyik ilyen akcio csak par napig tart, de ha folyton figyeled az oldalt, akkor tok olcson el lehet csipni markas, jo minosegu cuccokat. Az about you-nal plusz pont, hogy a szallitas is ingyenes. En csak errol a kettorol rendelek mindig, mondjuk en ferfi vagyok, ugyh a noi reszlegen nem tudom mi a kinalat.
2020. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
online is lehet rendelni Sinsay-ről,egész olcsó és sok választék van..
2020. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

gate.shop oldalon nagyon jó árak vannak.Nyilván annyi pénzért a minőség sem tökéletes de szerintem ár érték arányban nagyon jó és gyors a kiszállítás.

2020. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Shein, nem magyar, de olcsó és nagyon jó ruháik vannak
2020. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2020. júl. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!