Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan sport- vagy...

Létezik olyan sport- vagy tornacipő, ami nem megy szét féléven belül?

Figyelt kérdés
Általában olcsó kínais cipőt hordok, se sajnos hamar szétmennek. Egyedül a Walkmaxx-os cipőm bírja, de annak is ragasztottuk már vissza a talpát. Most már tényleg jó lenne, ha nem kéne megint új cipőt vennem. A sima talpúakat szeretem.

2020. júl. 20. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Ha nem menne tönkre, nem vennél újat, ők meg éhen döglenek.
2020. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó kínai cipő, ne csodálkozz. Vegyél a Decathlonból, Kalenji márka, vagy amelyik tetszik. Előbbi elméletben futócipő, gyakorlatban sokan utcai cipőnek használják, jóval tartósabb, mint a kínai cipők. Nem kell a 20.000 forintost megvenni, van 5 ezer forintért, én is ilyen cipőt használok.
2020. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Nike sport cipőmet legalább 3 évig biztos hogy hordom. Persze attól is függ hogy milyen gyakran de szerintem mindennapi használat mellett is kibírna egy - másfél évet
2020. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Converse csukámat napi szinten hordom, másfél éves és majdnem újnak néz ki.

Kínais cipőtől 1-2 hónapnál nem szabad többet várni, csak vásárolja a szemetet az ember. :(

2020. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy hány kg vagy, vagy hogyan jársz. Egy 120 kg-os ember lábán hamarabb tönkremegy ugyanaz az cipő ami egy 50 kg-os sokáig kitart.
2020. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

175 cm és 60 kg vagyok, nem hinném h a súlyom a gond. Napi 2 km-t sétálok csak. be az irodába és vissza.

De akkor muszáj lesz máshol cipőt vennem.


Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 22. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Sportcipőből nekem a skechers vált be, most van meg kb 2 éve és semmi hibája nincs, nagyon kényelmes.
2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 135 kiló vagyok és munkába oda-vissza napi 10 km-t gyalogolok. Valamint munkám során sem csak ülök, hanem állok, járkálok az épületben. De 1-1,5 évet simán kibírnak nálam ezek a cipők. Igaz nem egyetlen darabot hordok egész évben hanem váltogatom őket. Nálam leginkább a talpuk közepe kopik ki annyira, hogy kilyukad. Főleg ezeknek a most divatos vékony talpúaké. Pedig nem járok csoszogva.
2020. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen létezik, ami nem boname kínais, hanem simert márkájú.
2020. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*noname
2020. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!