Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli ruha alá milyen...

Pánt nélküli ruha alá milyen melltartó a legjobb? Nagyon gáz, ha pántos?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Én szilikonpántot teszek a melltartómra. Itt sok felhasználó szerint gáz, de lesz.rom, így hordom már kb. 18 éve, ha ilyen felsőt veszek fel. És még senkitől se hallottam ennyi idő alatt, hogy gáz lenne.
2020. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hordtam már alatta pánt nélküli melltartót, szilikonost és bimbótapaszt is.

De szerintem az se gáz ha pántos, feltéve, hogy nem egy alkalmi, kisestélyi ruháról és eseményről van szó.

2020. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy sötétkék ruha, felső része virág mintás. Nem annyira alkalmi, szerintem bárhová felvehető. Nem látszik ét semmi a felső részen, csak nem nagyon bízok a pánt nélküli melltartókban. Gondoltam rá, hogy varrok a ruhára pántot, de azzal talán "elrontanám". Próbálok beszerezni ilyen hozzá illő, tengerészkék melltartó pántot, hogy szükség esetén legyen nálam.
2020. júl. 26. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem Aliról ilyen mell tapaszt. Kardashienék is hordanak. Olyan, mint a kineziológiai szalag amúgy:D Csak feltapasztod aztán szépen tart és melltartó sem kell.
2020. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, gáz sajnos. Pántnélküli melltartót keress. Ne hallgass azokra akik szerint nem tart akár nagyobb méretekben, mert igenis vannak jók.
2020. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!